موبایل

پاسخ ویدیویی سلبریتی ها به سوالات کاربران در جستجوی گوگل ممکن شد

یکی از استوانه های مستحکم در دنیای مجازی کنونی مطالب و محتوا های زرد و یا نچندان مهمی است که راجع به افراد معروف و یا سلبریتی ها روز مطرح می شود. مثل اینکه بازیگر خانم با فوتبالیست معروف نامزد کرد و …
گوگل هم برای جا نماندن از قافله و دستیابی به بازخورد بسیار عالی این نوع دانستنی جالب میان کاربران در آپدیت جدیدش برای مردم امریکا یک سورپرایز جالب دارد!

از این پس اگر سوالی راجع به یک هنرمند یا سلبریتی داشته باشید گوگل ویدیوی سلفی از خود شخص را برای شما به نمایش درخواهد آورد که پاسخ سوالتان را شامل می شود!

گوگل این امکان را تنها برای ماربران ایالات متحده در آخرین بروز رسانی اپ موبایلیش فعال کرده، اما گویا در سایر کشورها مانند هند هم فعال است.

پاسخ سلبریتی ها به سوالات
پاسخ سلبریتی ها به سوالات

انبوه سوالات تکراری و جستجو های مکرر مخاطبان گوگل را به این فرک انداخته تا این روند را پیش بگیرد تا صمیمی تر در کنار مخاطبانش باشد. در فاز پایلوت افرادی مثل Will Ferrell, Tracee Ellis Ross, Gina Rodriguez, Kenan Thompson, Allison Williams, Nick Jonas, Mark Wahlberg, James Franco, Seth MacFarlane, Jonathan Yeo,و Dominique Ansel به سوالات مطروحه پاسخ داده اند. بزودی شاهد این روند در سرتاسر دنیا و حتی در میان بازیگران و هنرمندان و حتی سلبریتی های فارسی زبان هم خواهیم بود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن