موبایل

معرفی اپلیکیشن LISTENit یک موزیک پلیر قدرتمند برای اندروید

شاید اکثر مردم برند لنوو را با لپ تاپ ها و تبلت های قدرتمندش بشناسند، اما اپلیکیشن های این کمپانی هم دست کمی از گجت های هوشمندش ندارند. از میان تمام این اپلیکیشن ها SHAREit شناخته شده ترین محصول نرم افزاری لنوو است که به احتمال قوی بارها از آن برای تبادل سریع فایل هایتان استفاده کرده اید.

اما امروز می خواهیم یکی از اپلیکیشن های کمتر شناخته شده لنوو را به شما معرفی کنیم، موزیک پلیری به نام LISTENit که با امکانات خاصش توانسته نظر بسیاری از اندرویدی ها را به خود جلب کند.

رایگان، زیبا از منظر بصری و مجهز به امکانات کافی؛ این شاید بهترین توصیفی باشد که می توانیم در مورد این موزیک پلیر داشته باشیم. مهم ترین چیزی که در LISTENit خودنمایی می کند رابط کاربری خلوت و انیمیشن های نرم و روانش هستند.

هیچ آیتم اضافی یا شلوغ کننده را در محیط این موزیک پلیر نمی بینید، و برای آنکه از بودن در آن لذت ببرید امکان تغییر تم رنگی و سوئیچ به حالت شب را هم دارید. LISTENit می تواند در حال پخش موزیک به جای لاک اسکرین اندروید هم بنشیند تا برای کنترل آهنگ ها نیازی نباشد که صفحه را بازگشایی کنید.

البته روش دیگر برای کنترل آهنگ ها استفاده از دکمه های هدفون است که خوشبختانه LISTENit از آن هم پشتیبانی به عمل می آورد. به عنوان یک موزیک پلیر Local که هیچ قابلیت استریمینگی ندارد باید گفت که LISTENit تمامی نیازهایتان از پخش موزیک آفلاین را برآورده می کند.

این موزیک پلیر می تواند فرمت های MP3, MP4, MIDI, AAC, FLAC, OGG را پخش کند و برای آنکه صدای شفاف و واضح تری را بشنوید اکولایزری با ۲۳ حالت مختلف در اختیارتان قرار داده. حتی طنین صدا را هم می توانید در این اکولایزر تغییر بدهید، طوری که از گوش دادن به موسیقی حس حضور در یک کنسرت بزرگ را داشته باشید.

امکان ساخت پلی لیست، پشتیبانی از لیریک و پخش همزمان آن ها با آهنگ، تعیین تایمر و ابزار سازنده رینگتون هم از دیگر قابلیت های خوب LISTENit هستند که باعث شده اند نتوانیم آن را در دسته موزیک پلیرهای معمولی قرار بدهیم.

اگر برای پخش آفلاین موسیقی به چیزی فراتر از موزیک پلیر پیش فرض اندروید نیاز دارید توصیه می کنیم که به هیچ وجه LISTENit را از دست ندهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن