تلویزیون و رادیو

کلاه برداری از سایر رسانه ها در بین رسانه ها

اخیراً شبکه ای به نام KingTV در ماهواره یوتلست روی ایر رفت که روزهای اولیه ادعای میکرد که متعلق به کمپانی تعطیل شده ی کینگ رکوردز می باشد.

پس از آنکه وبسایت رسمی این کمپانی اعلام کرد این شبکه هیچ ارتباطی با آنها ندارد و در حال سوء استفاده از نام برند این کمپانی است در نهایت طی ساعات گذشته شبکه جدید افتتاح شد و پاسخ بسیاری از شبهات را داد.

این شبکه پس از افتتاح آدرس وبسایت خود را منتشر کرد و مشخص شد شبکه King TV ، وابسته به شبکه Face1 می باشد و به زبان دیگر شبکه دوم مدیر این شبکه می باشد.

در اردیبهشت ۹۵ شبکه فیس وان تغییر رویه داد و برنامه های شبکه به طور کل تغییر کرد و مسابقه ای کلاه برداری راه اندازی کرد و پس از کلاه برداری های زیاد از مردم ساده قطع شد و پس از تغییر فرکانس های متعدد نهایتاً به ماهواره یوتلست پیوست.

بحثی که بوجود می آید چرا مدیریت این شبکه قصد دارد با استفاده از سوء استفاده از نام برند یک کمپانی معتبر قدیمی یک شبه معروف شود و خودشان تلاش نمیکنند به موفقیت واقعی برسند. تنها دلیل این امر جذب خوانندگان ایرانی و با استفاده از نام کمپانی معتبر بتوانند از خوانندگان فعال برای انتشار موزیک ویدئوهایشان نیز سوء استفاده کنند.

نکته جالب دیگری که در این شبکه دیده شده است حذف وبسایت رسمی کمپانی کینگ رکوردز با ادرس kingrecords.co.uk از انتهای بسیاری از موزیک ویدئوهای در حال پخش از این شبکه است .

شبکه King Tv در حال حاضر با بیت ریت ۴.۸ مگابیت بر ثانیه است و کیفیت صدای ۱۹۲ کیلوبیت بر ثانیه در حال پخش است .

علاقمندان میتوانند شبکه فوق را از طریق ماهواره یوتلست با کیفیت اعلام شده و از طریق هاتبرد با کیفیت SD دریافت کنند

ماهواره : یوتلست ۷ بی

فرکانس ۱۱۳۲۴ سیمبل ریت ۲۹۷۰۰ پولاریزاسیون V

ماهواره : هاتبرد

فرکانس ۱۲۱۴۹ سیمبل ریت ۲۷۵۰۰ پولاریزاسیون V

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن