موسیقی

گزارش روز اول جشنواره موسیقی فجر

گروه ها و هنرمندان ایرانی و خارجی شرکت کننده در بخش های مختلف سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از روز چهارشنبه بیستم دی ماه میزبان مخاطبان و علاقه مندان موسیقی در شش تالار پایتخت خواهند بود.

در تالار وحدت، سالن رودکی، برج آزادی و فرهنگسرای نیاوران هر کدام دو اجرا بر گزار شد و در سالن همایش ایرانیان و مرکز همایش های برج میلاد هر کدام یک اجرا روی صحنه رفت.

در تالار وحدت دو گروه موسیقی رو صحنه رفتند. ارکستر “چکاوک” به سرپرستی رضا شایسته در ساعت ۱۸:۳۰ و گروه موسیقی “نوبانگ” به سرپرستی محسن حسینی و خوانندگی عبدالحسین مختاباد در ساعت ۲۱:۳۰ برای مخاطبان اجرا کردند.

درتالار رودکی ارکستر “نیلپر” از فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شد همچنین گروه “کُر فلوت تهران” به سرپرستی فیروزه نوایی در ساعت ۲۱:۳۰ با حضور مخاطبان روی صحنه رفت.

کنسرت گروه “نیما” به سرپرستی فضل الله دهقان از مازندران ساعت ۱۸:۳۰ و گروه “ژی” به سرپرستی شاهین شهبازپور از کردستان ساعت ۲۱:۳۰ در برج آزادی برگزار شد

گروه “جَز و شهر” با هنرمندی میشاییل کار از اتریش در ساعت ۱۸:۳۰ و تریو وایلد استرینگر و مهیار طریحی از اسلونی و ایران ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران به اجرا درآمدند

در سالن همایش ایرانیان نیز خواننده موسیقی پاپ مهدی جهانی در ساعت ۲۲ روی صحنه رفت.

همچنین در مرکز همایش های برج میلاد تهران علی زند وکیلی در ساعت ۲۱:۳۰ با مخاطبان دیدار کردند.

در این دوره از جشنواره بیش از ۹۰ اجرا در قالب ۸۵ گروه شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف ردیف‌‌دستگاهی، ارکسترال، بانوان، نواحی، پاپ، تلفیقی و بین‌الملل روی صحنه خواهند رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن