ثبت یادداشت و نمایش در هنگام تماس

0
187

آیا تا به حال این اتفاق برای شما پیش آمده است که شماره‌ای را در بخش CallLog خود داشته باشید اما بعد از مدتی، فراموش کنید که این شماره متعلق به چه کسی بوده است؟ یا در تماسی که از یک شماره‌ی ذخیره نشده دریافت می‌کنید، صاحب آن را به خاطر نداشته باشید؟ Call Reminder اپلیکیشنی مناسب برای این موارد است که با نصب آن می‌توانید برای شماره‌های موجود در گوشی موبایل، یادداشت‌های دلخواهی را تعیین کنید تا زمانی که تماس ورودی یا خروجی از طرف شماره‌های ذکر شده را مشاهده کردید، یادداشت نوشته شده را هم مشاهده کنید. در نگاه اول شاید چنین اپلیکیشنی چندان ضروری به نظر نرسد اما طبیعتا عده‌ای نیز وجود دارند که به دلایل کاری یا شخصی، صد‌ها شماره‌ی مختلف در گوشی خود ذخیره کرده‌اند که این موضوع باعث می‌شود که یادآوری اشخاص ذخیره شده و دلیلی که در ابتدا به ذخیره‌ی شماره‌ی آن‌ها پرداخته‌اید سخت‌تر شود. اگر شما نیز چنین مشکلاتی را تجربه کرده‌اید و دوست دارید که هنگام نمایش صفحه‌ی تماس ورودی یا خروجی یادداشتی اختصاصی را مشاهده کنید، Call Reminder اپلیکیشنی مناسب برای شما خواهد بود.

fcefbcb8-6b8a-413e-9ce9-c920fd9ea9a8

اما همانطورکه از نام اپلیکیشن نیز مشخص است فعالیت اصلی این برنامه در بخش یادآوری تماس‌ها است. برای مثال می توانید در بخش Reminders تاریخ تولد دوست خود را وارد کنید تا این برنامه در تاریخ مورد نظر، تولد دوستتان را به شما یادآوری کرده و پیشنهاد زنگ زدن به او را به شما بدهد. علاوه بر مثال گفته شده دلایل بسیار زیادی وجود خواهد داشت که تنظیم یک یادآوری برای تماس گرفتن با شخصی را ضروری و مهم می کند. علاوه بر تماس، این برنامه قابلیت تنطیم پیامک در آینده را نیز دارد تا در تاریخ تعیین شده پیامکی را با متن مورد نظر شما، به اشخاص مختلف ارسال کند. به عنوان آخرین ویژگی نیز باید به بخش اعلان‌های حیاتی اشاره کنیم که توسط آن می‌توانید یادآوری‌های خاصی را مشخص کنید تا مطمئن شوید که حتما به اطلاع و تایید شما خواهد رسید.

اپلیکیشن Call Reminder برای اجرا به نسخه‌ی ۴ یا بالاتر اندروید نیاز دارد. برای دریافت این برنامه که دارای بیش از ۵۰ هزار دانلود در پلی استور گوگل است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

[mks_button size=”large” title=”دانلود از GooglePlay” style=”squared” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duckbone.callreminder” target=”_blank” bg_color=”#8224e3″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-play” icon_type=”fa”]

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه