آپدیت ۱٫۴٫۱ بازی کلش رویال منتشر شد

0
196

همه می‌دانیم که کلش رویال یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ساخت سوپرسل است که به‌خودی‌خود به رقیب قدرتمندی برای دیگر بازی‌های این سازنده یعنی کلش اف کلنز و بوم بیچ تبدیل شده. به دنبال آپدیت‌های منظم این سری از بازی‌ها، سوپرسل نسخه‌ی جدید کلش رویال را برای دوستداران این بازی عرضه کرد.

افت چشمگیر کلش آف کلنز بود که زمینه‌ی تولید بازی کلش رویال را فراهم آورد، این بازی آن‌قدر رشد وسیعی داشت که در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود رکوردهای نجومی کلش اف کلنز را بکشند.

در این بازی کاربر می‌بایست نیروی‌های منتخب خود را جمع‌آوری کند و پس از آن به جنگ دیگر کاربران رود و در زمان مشخص تعداد بیش‌تری از برج‌های حریف را نابود سازد. البته اگر کاربر بتواند زودتر از حریف به برج اصلی دست پیدا کند و آن را در هم کوبد، برنده‌ی بازی خواهد شد.

نیروهای جدید در آپدیت ۱٫۴٫۱ بازی کلش رویال

clash-royale-july-update-new-cards-1024x1024-620x620

آپدیت ۱٫۴٫۱ بازی کلش رویال اگر انقلاب نباشد مطمئنا کمی از آن ندارد. قابلیت‌های جدیدا اضافه شده بسیارند و در این میان شاهد چهار کارت جدید برای کاربران هستیم که هیجان نبردها را افزایش می‌دهد.

Ice Spirit (آیس اسپریت)

ice-spirit-clash-royale-update

این کارت جدید بااینکه اکسیر کمی مصرف می‌کند اما قابلیت‌های فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد. پیش از گیمرهای کلش رویال برای فریز کردن دشمنان تنها می‌توانستند از اسپل فریز استفاده کنند اما در حال حاضر باشخصیت جدید، راه دیگری پیش پای آن‌ها باز شده است. این کارت همچنین درصدی از خون دشمنان را کم می‌کند و اغلب برای فریز کردن مینیون‌ها بکار گرفته می‌شود. Ice Spirit در زمین هشت یافت می‌شود.

مدت زمان فریز سرعت حرکت Iهدف محدوده حمله زمان استقرار
۲ ثانیه بسیار سریع هوا و زمین ۲٫۵ کاشی ۱ ثانیه

Bowler (بولر)

bowler-clash-royale-update-620x235

اگر کلش آف کلنز بازی می‌کنید بعید است این کارت را نشناسید!

بولر ۶ اکسیر از حساب شما کم می‌کند و با پرتاب سنگ‌های کروی خود آسیب زیادی به اهداف وارد می‌کند. بهترین راه از بین بردن این شخصیت، استفاده از شاهزاده و اینفرنو تاور است.

ضربات وارده توسط بوار حتی از ویزارد، بومبر و بمب تاور هم بیش‌تر است. این کارت می‌تواند به محدوده‌ی زیادی آسیب بزند و خسارت سنگینی (۲۲۶ کاهش خون با هر ضربه در سطح ۴) وارد کند.

سرعت ضربه سرعت حرکت Iهدف محدوده حمله زمان استقرار
۲٫۵ ثانیه آرام زمین ۵ کاشی ۱ ثاینه

The Log (لاگ)

the-log-1-620x197

لاگ کارت افسانه‌ای این آپدیت است که توانایی بسیار جذابی دارد. لاگ تنه‌ی درختی خاردار است و هر چیزی در مسیرش قرار بگیرد نابود می‌شود. به بیانی دیگر، لاگ نخستین اسپل افسانه‎‌ای است که به کلش رویال راه یافته و تنها ۲ اکسیر مصرف می‌کند.

برای استفاده از کارت لاگ، تنها کافی است آن را روی نقطه‌ای قرار دهید؛ پس از آن مستقیم به جلو می‌غلتد و به هر کارتی که روی زمین است آسیب می‌زند (درست مثل‌ کاری که سنگ‌های پرتاب شده توسط بولر انجام می‌دهند).

این کارت تنها با یک ضربه می‌تواند گوبلین، گوبلین نیزه دار، اسکلت و آرچر‌ها را نابود کند و در صورت برخورد با برج، ۴۰ درصد به آن آسیب می‌زند.

هدف فاصله پهنا
زمین ۹٫۶ کاشی ۳٫۹ کاشی

Lumberjack (لامبر جک)

lumberjack-620x225

لامبرجک یا چوب‌بر، نیرویی برای مقابله با لاگ است. این کارت می‌تواند لاگ را خرد کند و همچنین پس از مرگش، محتوای بطری او پخش می‌شود و یاران را به خشم وا می‌دارد.

چوب‌بر ۴ اکسیر مصرف می‌کند و حرکت آن بسیار سریع است. او همچنین بطری پر از اسپل خشم دارد که در اثر مرگش و شکسته شدن شیشه، برج‌ها و سرباز‌های متحد را خشمگین می‌کند. اثر اسپل خشم آن تا حدود ۸ ثانیه به طول می‌انجامد.

سرعت حمله سرعت حرکت زمان استقرار
۱٫۱ ثانیه سریع ۱ ثانیه

مسابقات

photo501916308232841724-90x160

تورنمنت یا مسابقات کلش رویال، جدی‌ترین خاصیت این آپدیت است که برای کاربران سطح ۸ به بالا باز می‌شود.

در این قابلیت جدید، بازیکن قادر است با شرکت در یک گروه تورنمنت، به‌صورت تصادفی با کاربران دیگر به تقابل بپردازد، درنهایت آن‌کسی که امتیاز بیش‌تری کسب کرد به‌جایزه نهایی می‌رسد و سایر شرکت کنندگان این دوره از مسابقات، بنا بر رتبه‌ای که به دست آورده‌اند تعداد کارت معینی نصیبشان می‌شود.

 

 

index-90x160مسابقات به‌نوعی طراحی شده‌اند که جایزه آن بنا بر خواست بازیکن میزبان تعیین می‌شود که قادر است آن را از ۳۰ کارت جایزه تا ۱۵٫۰۰۰ کارت انتخاب کند. البته ساخت تورنمنت بدون هزینه نیست و کاربر میزبان مجبور پرداخت الماس برای ساختش است. در پایین به انواع مختلف تورنمنت‌ها نگاه می‌اندازیم.

 

 

حداکثر شرکت کنندگان جایزه نفر اول
۵۰۰ الماس ۵۰ بازیکن ۳۰ کارت
۱۰۰۰ الماس ۸۰ بازیکن ۶۰ کارت
۲۰۰۰ الماس ۱۲۰ بازیکن ۱۲۰ کارت
۵۰۰۰ الماس ۲۰۰ بازیکن ۳۰۰ کارت
۱۰۰۰۰ الماس ۳۰۰ بازیکن ۶۰۰ کارت
۲۰۰۰۰ الماس ۵۰۰ بازیکن ۱۲۰۰ کارت
۵۰۰۰۰ الماس ۶۰۰ بازیکن ۳۰۰۰ کارت
۱۰۰۰۰۰ الماس ۸۰۰ بازیکن ۶۰۰۰ کارت
۲۵۰۰۰۰ الماس ۱۰۰۰ بازیکن ۱۵۰۰۰ کارت

طول تورنمنت‌ها

مسابقات می‌توانند به‌این‌ترتیب زمان‌گذاری شوند:

۱ ساعت
۲ ساعت
۳ ساعت
۴ ساعت
۸ ساعت
۱ روز
۲ روز
۳ روز

دستاوردهای جدید تورنمنت

مسابقات در واقع چندین مورد به دغدغه‌های کاربران کلش اف کلنز اضافه کردند. با ایجاد این بخش، برخی از کاربران به دنبال پیروزی در مسابقات و دریافت x مقدار کارت هستند. برخی دیگری برای میزبانی تورنمنت‌ها تلاش می‌کند و عده‌ای دیگر به مسابقات می‌پیوندند تا تجربه خود را افزایش دهند.

تماشاگر مسابقات

ویژگی تماشای مسابقات، پیش از این تنها برای مبارزه‌های دوستانه درون کلن‌ها میسر بود، اما با ایجاد تورنمنت‌ها، کاربران می‌تواند مسابقات دیگران را به‌صورت زنده به تماشا بنشینند و برای غلبه بر آن‌ها طرح ریزی کنند.

زمین جدید

photo5019163082328417261-620x474

زمستان به کلش رویال می‌آید! آرنا جدید Frozen Peak نام دارد که گرافیک بسیار جذابی را به این بازی اضافه می‌کند. در این سرزمین عجیب زمستانی، برف در حال بارش است و قلعه‌ها یخ زده‌اند. شما برای رسیدن به این آرنا لازم است کاپ خود را به ۲۳۰۰ برسانید. این زمین، آرنا هشت جدید است و پس از تنها زمین شماره ۹ قرار دارد.

سایر ویژگی‌های اضافه شده

دستاورد (Achievements): پس از شرکت در نخستین تورنمنت خود، کلش رویال به‌عنوان دستاورد، ۵ الماس هدیه در اختیارتان قرار می‌دهد.
تلویزیون رویال: رویال تی وی از صفحه آخر این بازی به صفحه اصلی (تب نبرد) انتقال پیدا کرده است.
مشخصات بازیکن: در حال حاضر در پروفایل به‌جای بتل دک انتخاب شده، آخرین بتل دک استفاده شده نمایش داده می‌شود.
دسته بندی: در آپدیت ۱٫۴٫۱ بازی کلش رویال، می‌توانید سربازهایی که پیدا کرده‌اید را بر اساس آرنا، مقدار اکسیر و نادر بودن، طبقه‌بندی کنید.
رفع اشکال: باگ‌های شایع نسخه‌ قبلی برطرف شده‌اند.

آپدیت ۱٫۴٫۱ بازی کلش رویال از طریق لینک‌های زیر قابل دانلود و اجراست:

اگر قابلیت یا باگ جدیدی در آپدیت ۱٫۴٫۱ بازی کلش رویال یافته‌اید، آن را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران خبرگزاری همراه به اشتراک بگذارید.

 

google play

appstore

 

 

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه