معرفی قابلیت Discover People فیسبوک

0
32

به تازگی قابلیت Discover People به اپلیکیشن اندروید و IOS شبکه اجتماعی فیسبوک افزوده شده است که کاربران را قادر می سازد مناسبات تجاری شان را توسعه دهند یا دوستان جدیدی را هم پیدا کنند.

طبق یک گزارش تازه،فیسبوک قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن شبکه اجتماعی اش افزوده است که Discover People نام دارد که کاربران با استفاده از این قابلیت میتوانند توضیحات اندکی درباره شان ثبت کرده یا رویدادهایی را در این قسمت قرار دهند که باید در آینده شرکت کنند.ضمنا کاربران قادر به جستجوی افرادی در شهر خود اند که دارای خصوصیات یکسانی با خودشان اند.

احتمال می رود این نظر کمک به رابطه های کاری کند یا این قابلیت جدید فیسبوک میتواند به نحوی میتواند شروع مناسبی به منظور پیدا کردن دوست باشد.این قضیه میتواند خطراتی را برای کاربران در پی داشته باشد.با این وجود درصورتیکه میخواهید از این قابلیت استفاده کنید،باید احتیاط کامل را در دستور کار خود قرار دهید تا افراد سودجو از شما سو استفاده نکنند.

گفتنی است که این قابلیت برای کاربران اندروید و IOS منتشر خواهد شد.الیته فیسبوک توضیح داده است که هم اکنون نباید انتظار داشته باشیم افراد بسیاری در این قسمت از برنامه فیسبوک حضور یابند،بدین علت که این قابلیت کاملا برپایه اطلاعات کاربران می باشد و انتظار می رود به زودی هم افزایش استفاده کاربران از این قابلیت را شاهد باشیم.

 

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه