قابلیت تماس گروهی توسط FaceTime به IOS 11 افزوده خواهد شد

0
57

در سال ۲۰۱۰ بود که FaceTime بعنوان یکی از قابلیتهای ارتباطی سیستم عامل IOS رونمایی شد.در این سرویس که دارای قابلیت تماس تصویری است،برقراری ارتباط تنها میان دو نفر انجام می شود.اما انگار اپل قصد دارد تغییراتی را در آن اعمال کند و امکان تماس گروهی در نسخه بعدی سیستم عامل IOS،قابلیت تماس گروهی توسط FaceTime افزوده خواهد شد.

به احتمال بسیار و همچون هرسال،IOS 11 در کنفرانس توسعه دهندگان اپل تحت عنوان WWDC در تابستان رونمایی خواهد شد.بعد از آن در دسترس توسعه دهندگان قرار می گیرد و نسخه های آزمایشی اش جهت رفع باگها منتشر می شود و بعد از سپری شدن این مراحل،در فصل پاییز به همراه آیفون بعدی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

اطلاعات افزوده شدن تماس گروهی توسط FaceTime بوسیله افراد بسیاری که از کارمندان و نزدیکان کمپانی اپل می باشند،برای رسانه ها منتشر شده است.با این قابلیت،این امکان برای ۵ نفر به طور همزمان وجود دارد که تماس تصویری توسط FaceTime با همدیگر داشته باشند.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه