سونی اولین شرکتی است که تمام موبایل های اخیرش را به اندروید ۷٫۰ آپدیت می کند؟

2
96

خبر خوش برای کاربران موبایل های سونی این است که به نظر می رسد اندروید نوقا به زودی برای طیف گسترده تری از تلفن های هوشمند اکسپریا عرضه خواهد شد.

همانطور که می دانید تاکنون اعضای خانواده اکسپریا اکس به روز رسانی اندروید ۷٫۰ را دریافت کرده اند و طبق برنامه های از پیش اطلاع رسانی شده، نوبت به آخرین مدل های سری زد رسیده است.

در همین راستا Xperia Blog گزارش می دهد تلفن های همراه اکسپریا Z5 و Z3 Plus و تبلت Z4 سونی، تاییدیه سامانه PTCRB (گروه ثبت و بررسی دیوایس های بی سیم تحت مدیریت اپراتورهای آمریکایی) را دریافت کرده است.

به این معنا که احتمالاً در آینده بسیار نزدیک شاهد انتشار نسخه اولیه اندروید نوقا برای باقی مانده کاربران سونی هستیم.

با این حال هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این به روز رسانی در دست نیست و متاسفانه دستگاه های هوشمند مورد بحث آخرین موبایل هایی از سوی سونی هستند که طعم نوقا را خواهند چشید.

هرچند نکته قابل توجه جایی است که اگر این آپدیت تا هفته های آینده در اختیار کاربران قرار بگیرد، سونی نخستین شرکتی خواهد بود که تمام موبایل های وعده داده شده اش را به جدیدترین سیستم عامل گوگل به روز رسانی کرده است.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

2 نظرات

ارسال نظر و یا دیدگاه