LG هم بولتین امنیتی اختصاصی برای کاربران خود ارائه می دهد

0
201

همانطور که می دانید در حال حاضر گوگل ارسال پچ های امنیتی به گوشی های نکسوس خود را به طور ماهانه را آغاز کرده است و سایر تولید کنندگان گوشی های هوشمند هم برای بالا بردن سطح امنیت در دنیای دیوایس های اندرویدی به دنبال گوگل در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند و پچ های امنیتی را برای اسمارتفون های خود منتشر می کنند. اما در حال حاضر تنها گوگل و سامسونگ به ارائه اختصاصی بولتین امنیتی برای دیوایس های خود پرداخته اند.به این صورت که گوگل با قرار دادن یک بولتین امنیتی (یک آهگی نامه که ماهانه منتشر می شود) تغییرات ایجاد شده در امنیت اندروید در هر نسخه و ایرادات مربوط به آن را پوشش می دهد و این اطلاعات را از طریق آگهی نامه امنیتی در اختیار کاربران می گذارد.

همانطور که گفتیم در کنار گوگل سامسونگ هم بولتین امنیتی خود راه اندازی کرده است که در آن تغییرات و تعمیرات امنیتی را در اختیار کاربران خود می گذارد. حالا نوبت به شرکت ال جی رسیده است. ال جی هم اقدام به ارائه بولتین امنیتی خود کرده است که به نظر می رسد از طریق این آهگی نامه به دنبال برطرف کردن اشکالات و نواقص موجود است که امنیت اسمارتفون ها و تبلت های ال جی را تحت تاثیر قرار داده.

اما به نظر می رسد یکی از دلایلی که ال جی به فکر طراحی و ارائه بولتین امنیتی اختصاصی خود افتاده، این باشد که در حال حاضر امنیت دستگاه های این شرکت در خطر است و ال جی در پی از بین بردن مشکلات و بالابردن سطح امنیت می باشد. بنابراین طرح بولتین امنیتی می تواند در این امر و ارتقای سطح امنیتی ال جی موثر باشد. به علاوه اینکه از این طریق می توان راحت تر اطلاعات و جزئیات مربوط به اشکالات امنیتی را در اختیار کاربران قرار داد. بنابراین ال جی یک بولتین امنیتی ماهانه به همراه پچ امنیتی خود توسط گوگل منتشر خواهد کرد و این بولتین شامل جدیدترین پچ امنیتی که در دستگاه های ال جی با مشکل روبرو بوده اند است. لازم به ذکر است که بولتین امنیتی ماه ژوئن گوگل در حال حاضر آماده است.

 

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه