در انتخاب این لیست، گوگل بازی های خیره کننده، اعتیادآور و رقابتی را موردبرسی قرار داده است. به نظر ما بازی های انتخاب شده در این لیست بسیار خوب هستند و کاملاً مناسب تعطیلات می باشند.

گوگل در این لیست خود، ۳۸ بازی را انتخاب کرده است که جای تعجبی برای انتخاب آن ها نیست. تمامی بازی ها در سال ۲۰۱۶ ارزش و محبوبیت بالایی درمیان کاربران داشته اند. همچنین در این لیست، برخی از بهترین بازی های رایگان اندروید نیز قرار داده شده اند.

بهترین بازی سال

شاید فکر کنید انتخاب گوگل بازی Pokemon Go باشد. ولی اینطور نیست! درحالی که ما به فکر محبوبیت و موفقیت عجیب این بازی هستیم، گوگل بازی موفق دیگری را انتخاب کرده است: Clash Royale.

برای کسانی که این بازی بی نظیر را از دست داده اند، Clash Royale یک بازی مولتی پلیر از کمپانی سوپرسل، سازنده ی بازی Clash Of Clans، می باشد. در  بازی Clash Of Clans شما محدوده تحت حکومت خود را با قابلیت هایی برای ارتش، spell ها و دفاع خود آپگرید می کنید. در Clash Royale نیز روش کار به همین شکل است با این تفاوت که رویال ها ( پرنسس ها، پادشاهان، دراگون ها و.. ) حضور دارند. برای اینکه از دشمنان خود غنیمت به دست آورید، باید پادشاه و پرنسس های دشمن خود را وادار به خروج از ساختمانهایشان کنید.

بهترین بازی های رقابتی:

خلاقانه ترین بازی ها:

بازی هایی با بیشترین رشد:

بهترین بازی های مستقل:

بهترین بازی های هیجانی:

بهترین بازی های دشوار و غیر قابل مقاومت:

زیباترین بازی ها:

بهترین بازی های خانوادگی:

آیا بازی موردنظر شما در لیست بهترین های سال ۲۰۱۶ بود؟ به نظر شما جای خالی کدام بازی در این لیست حس می شود؟

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه