انتشار اپلیکیشن رسمی TWRP در گوگل پلی

0
191

سرانجام گروه توسعه‌دهنده‌ی TWRP، ابزار ریکاوری مشهور اندروید، خواسته‌ی بسیاری از کاربران را عملی کرد و نسخه‌ی رسمی اپلیکیشن خود را در فروشگاه گوگل‌ پلی منتشر کرد.

برای کسانی که با TWRP آشنا نیستند؛ باید بگوییم این ابزار، قابلیت‌های متنوعی در  اختیار طرفداران سرسخت گوشی‌های هوشمند اندروید قرار می‌دهد؛ قابلیت‌های مفیدی چون فراهم کردن راهکاری برای فلش کردن کاستوم‌رام، نصب آپدیت‌هایی در قالب فایل زیپ و ایجاد و بازیابی بکاپ از رام‌ها.

3058ec64-492f-49e3-ac8b-860461793ec5

اپلیکیشنی که در فروشگاه گوگل‌ پلی منتشر شده است، راهکار ساده‌ای برای بررسی وجود یا نبود نسخه‌ای جدید برای ایمیج TWRP گوشی هوشمند، در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در صورت وجود نسخه‌ی جدید، به کمک این اپلیکیشن، به‌سادگی می‌توان آن را دریافت کرد؛ البته برای دریافت فایل ایمیج، به وب‌سایت Team Win ارجاع داده خواهید شد؛ اما فایل‌منیجر داخلی اپلیکیشن، امکان شناسایی و انتخاب فایل ایمیج دانلود‌شده را دارد. چنانچه گوشی روت‌شده باشد؛ این اپلیکیشن به کاربران اجازه‌ی فلش ریکاوری در پارتیشن ریکاوری و فلش ایمیج بوت دانلود‌شده در پارتیشن بوت می‌دهد.

توسعه‌دهنده‌ی اپلیکیشن به آن برچسب «open beta» را نسبت داده است؛ بنابراین ممکن است در نسخه‌ی فعلی باگ‌هایی وجود داشته باشند که در نسخه‌های آینده مرتفع خواهند شد. در هر صورت دریافت آپدیت‌های TWRP‌ از طریق اپلیکیشن رسمی آن، تجربه‌ی لذت‌بخشی خواهد بود.

google play

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه