آغاز پیش‌فروش میت ۹ هواوی در ایران

0
224

هواوی با همکاری بامیلو پیش ثبت‌نام گوشی Mate 9 هواوی را آغاز کرده است. ۹۹ نفر اولی که اقدام به خرید این گوشی کنند هدایای نفیسی شامل سفر به مالزی و هدایای نقدی دریافت خواهند کرد.

هواوی به تازگی پیش‌ثبت نام گوشی پرچم‌دار جدید خود میت ۹ را آغاز کرده است. علاقمندان به خرید این گوشی می‌توانند با مراجعه به صفحه میت ۹ در وب‌سایت بامیلو و وارد کردن مشخصات یک کد اختصاصی دریافت کنند. سپس در تاریخ ۲ دی ماه اولین خریدارانی که با همراه داشتن کد و کارت ملی خود به فروشگاه هواوی در مجتمع پایتخت مراجعه کنند از هدایای نفیسی به شرح زیر برخوردار خواهند شد:

  • نفرات اول تا نهم سفر به مالزی
  • نفرات دهم تا ۴۹ام یک عدد گوشی P8 Lite به همراه ۳۰۰ هزار تومان هدیه نقدی
  • نفرات پنجاه تا ۶۹ام هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی
  • نفرات هفتاد تا ۹۹ام هدیه نقدی ۲۰۰ هزار تومانی
  • قرعه‌کشی ۴ سفر کیش برای تمامی شرکت‌کنندگان

گفتنی است هواوی هنوز قیمت میت ۹ را مشخص نکرده است و شرط دریافت هدایا نیز حضور در فروشگاه هوآوی در تاریخ ۲ دی ماه و به آدرس تهران، ابتدای بلوار میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت است.

پس از آن فروشگاه آنلاین بامیلو نیز در تاریخ ۴ دی ماه فروش آنلاین گوشی را آغاز کرده و به ۴۹ نفر خریدار اول جوایزی اهدا خواهد کرد.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه