Durango تجربه بازی های کنسولی و تخیلی امروزی را به دستگاه های اندروید شما می آورد. دورانگو شما را از جهان مدرن و پیشرفته به دنیایی ما قبل تاریخی می برد که در آن با انواع موجودات زنده همچون دایناسور های عظیم‌الجثه و دیگر خطرات طبیعی مواجه خواهید شد. در ابتدا با شروع بازی بدون هیچ مقدمه ای در قطاری قرار می گیرید و باید از بین چندین کاراکتر، شخصیت باب سلیقه خود را انتخاب کنید.

گرافیک حقیقتا کنسولی برای یک بازی اندرویدی!
بازی آنلاین است

16-12-14-13-3611

پس از کمی ایفای نقش و گشت و گذار در قطار دچار سانحه ای باور نکردنی می شوید. دایناسوری قدرتمند به قطار در حال حرکت حمله می کند و شما را از قطار به بیرون می اندازد. حال باید در جهان حیرت انگیز موجودات ما قبل تاریخی به جستجو و ماجراجویی پرداخته و خیال بازگشت به خانه را از ذهن خود پاک کنید! این بازی که در اصطلاحِ حرفه ای ها در سبک MMORPG است می تواند با گرافیک نفسگیر و مملو از جزئیات، شما را شگفت زده نماید. جزئیات شاخ و برگ درختان، بوته ها و شبیه سازی بی عیب و نقص انواع گونه های دایناسور که همگی در جهانی وسیع و آزاد تدارک دیده شده اند شما را برای دقایقی صرفا محو تماشای زیبایی های خود می نماید.

16-12-14-13-3615

به طور کلی کاری که باید در بازی انجام دهید نجات پیدا کردن از انواع تهدید ها و پیروزی در چالش های مختلفی است که خط داستانی بازی در برابر شما قرار می دهد. در این بازی Open-world باید به تشکیل تیم با دیگر بازماندگان پرداخته، جنگل های خارق العاده بازی را سیاحت کرده، شکار، ساخت و ساز و ارتباط بر قرار کردن با دیگران را بیاموزید. بازی Durango به تازگی و به صورت آزمایشی در پلی استور به انتشار رسیده و بیش از ۵۰ هزار دانلود رسمی را تجربه کرده است

توجه: بازی برای حدودا سه هفته در فاز بتا قرار خواهد داشت لذا در صورت بروز مشکل در اجرا منتظر ارائه آپدیت های بعدی از سوی سازنده باشید.

نکته مهم: به دلیل این که بازی در مرحله آزمایشی قرار دارد برای اجرای آن لازم است که کد بتا داشته باشید. برای دریافت آن به صفحه: durango.nexon.com/en مراجعه کرده و با ثبت آدرس ایمیل خود می توانید کد مذکور را به صورت یک ایمیل دریافت کنید.

اطلاعات:

  • اسم بازی: Durango Limited Beta
  • دسته: نقش آفرینی
  • شرکت سازنده: NEXON Company
  • حجم: فایل نصبی: ۹۴ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۴٫۰٫۳ و بالاتر

google play

تریلر بازی :

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه