سرویس شارژ خودکار ایرانسل گسترش یافت

0
194

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور برای نخستین بار در ایران و طی همکاری با سیستم بانکی، شارژ خودکار سیم کارت را امکان‌ پذیر کرده است. مشترکان اعتباری ایرانسل که سرویس شارژ خودکار را فعال می‌ کنند، بدون نیاز به خرید مکرر شارژ، به بانک این اجازه را می‌ دهند تا به صورت خودکار مبلغ شارژ را از حسابشان کسر کند. همچنین با استفاده از این سرویس، مبلغ قبض مشترکان دائمی در زمان سررسید به صورت خودکار از حساب بانکی مشترک کسر و پرداخت می‌ شود.

با استفاده از این سرویس، هر بار که مقدار شارژ مشترک به آستانه ی ۵۰۰ تومان برسد، به صورت خودکار، حساب ایرانسل او به مبلغی که از پیش تعیین کرده است شارژ شده و وی از طریق پیامک از شارژ حسابش مطلع می‌ شود. به این ترتیب، نگرانی مشترک بابت نداشتن شارژ در زمان ضرورت از بین می‌ رود. این امکان که پیش از این برای مشترکان اعتباری ایرانسل و از طریق درگاه بانک ملت فراهم شده بود، هم اکنون برای دارندگان حساب بانک‌ های ملی و سامان نیز ایجاد شده است.

به این ترتیب، مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند برای فعال کردن رایگان این سرویس، به وبسایت بانکداری اینترنتی یکی از بانک‌ های ملی و سامان مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، شارژ سیم‌ کارت از طریق وبسایت ایرانسل نیز برای مشترکان اعتباری امکان‌ پذیر است. همچنین مشترکان ایرانسل می‌ توانند با نصب اپلیکیشن «ایرانسل من» نسبت به مدیریت حساب ایرانسلی خود اقدام کنند.

مشترکان ایرانسل می‌ توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی سرویس شارژ خودکار، به وبسایت ایرانسل مراجعه کنند».

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه