مرورگر کروم در اندروید امکان دانلود و مرور آفلاین صفحات را فراهم می‌کند

0
180

گوگل دستی بر سر و  روی مرورگر اندروید کروم خود کشیده است و شاهد انتشار آپدیت نسخه ۵۵ کروم اندروید هستیم، این‌گونه که پیداست در این آپدیت جدید گوگل تمرکز زیادی بر روی امکان دانلود مرورگر کروم داشته است و کروم برای اندروید حالا امکان دانلود و مرور آفلاین صفحات را فراهم می‌کند.

مروگر کروم، یکی محبوب‌ترین مرورگرها به حساب می‌آید، این مرورگر در آپدیت جدید نسخه اندروید خود شاهد امکانات ویژه‌ای برای دانلود است. نسخه ۵۵ کروم اندروید در گوگل‌پلی برای دانلود قرار داده شده است و بر اساس آنچه در نگاه اول از امکانات این آپدیت جدید به چشم می‌خورد، گوگل به کاربران اندروید مرورگر کروم خود اجازه داده تا صفحه‌های وب‌سایت را همانند دانلود موسیقی، فیلم و سایر محتواهای اینترنتی، دانلود کرده و از این صفحه‌های دانلود شده، در آینده به صورت آفلاین استفاده کنند.

جالب اینجاست که کاربر می‌تواند صفحه‌های دانلود شده را در قسمتی نگه‌داری کرده و در آینده این صفحه‌های اینترنتی را مطالعه کند یا اینکه آنها را با سایرین به اشتراک بگذارید. گوگل حدود سه‌ ماه پیش امکان اضافه شدن این ویژگی را به مرورگر کروم نسخه اندروید خود برای کاربران هندی وعده داده بود.

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه