iMapRobot؛ ربات تلگرام برای یافتن مراکز خدماتی

0
143

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات iMapRobot@ را برایتان معرفی کنیم؛ iMapRobot رباتی است که می توانید از طریق آن جاذبه های نزدیک خود را به سرعت شناسایی کنید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی iMapRobot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می کند. سپس باید زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید. خوشبختانه آی مپ ربات به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند و آماده خدمت رسانی به کاربران فارسی زبان است.

در وهله ی اول باید موقعیت مکانی خود را برای این ربات ارسال کنید. این کار را می توانید به دو صورت انجام دهید؛ قادر هستید از گزینه ی موقعیت یابی که در ربات مذکور تدارک دیده شده است استفاده کنید و یا به سراغ ویژگی Location تلگرام رفته و با استفاده از آن موقعیت دقیق خود را در اختیار ربات قرار دهید. حواستان باشد پیش از این کار GPS دستگاه هوشمند خود را روشن نمایید.

imap

پس از طی مراحل بالا آی مپ ربات از شما می پرسد که قصد حضور در چه مکانی را دارید. پارک ها، جاذبه های توریستی، بانک ها، مکان های تاریخی، مساجد، رستوران ها و… جزو دسته بندی های ربات مذکور به شمار می روند. با انتخاب یکی از این گزینه ها، آی مپ ربات تمامی موارد نزدیک به شما را برایتان لیست می کند.

به عنوان مثال گزینه ی پارک را برای تست انتخاب کردیم. در کسری از ثانیه آی مپ ربات تمامی پارک های نزدیک ما که شامل بوستان نهج البلاغه، بوستان پردیسان و مواردی از این دست بود را به عنوان پیشنهاد در اختیارمان گذاشت. پس از آن روی گزینه ی بوستان پردیسان به عنوان مورد انتخابی کلیک کردیم.

آی مپ ربات قادر است به صورت دقیق شما را به مقصد برساند. اگر به اپلیکیشن های مسیر یاب دسترسی ندارید این ربات بهترین گزینه برای شماست. این ربات نام مقصد، فاصله و مدت زمان رسیدن به مقصد با ماشین را به شما نشان می دهد. پس از آن قادر هستید با استفاده از راهنمایی تقریباً دقیقی که آی مپ ربات در اختیارتان می گذارد مسیر خود را پیدا و به مقصد برسید.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه