musical.ly اپلیکیشن فیلم کوتاه موزیکالی

0
187

نرم افزار موزیکالی را می توان به جامعه ای تشبیه کرد که جمعیت آن را ویدیو های کوتاه کاربران تشکیل می دهند. musical.ly شما را قادر می سازد تا کلیپ های ۱۵ ثانیه ای گرفته، آن ها را ذخیره کرده و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. شما به بانک بزرگی از فیلم های کوتاه دسترسی خواهید داشت که می تواند برای پر کردن اوقات فراغت شما گزینه بسیار خوبی باشد. قابلیت های متعددی در برنامه وجود دارند که کارایی آن را فراتر از یک نرم افزار ساده و کم استفاده نموده اند. قابلیت هایی همچون افکت حرکت آهسته، افزایش سرعت پخش فیلم و time lapse که می توانند شما را مبدل به یک کارگردان فیلم کوتاه حرفه ای نمایند. یک قابلیت بسیار جالب در این اپلیکیشن وجود دارد که امکان مشارکت در ساخت فیلم ها با دیگر کاربران است. باید اشاره کرد که کلیپ های ساخته شده با این اپلیکیشن علاوه بر امکان اشتراک گذاری در شبکه عمومی musical.ly ، از امکان انتشار در شبکه های اجتماعی بزرگ همچون: Facebook, Instagram, Twitter, Vine برخوردار هستند.

musically1

با به کار گیری قابلیت hands free می توانید در حالی که تنها هستید و کسی برای در اختیار گرفتن دیوایس اندروید حضور ندارد، به ساخت و تدوین ویدیو کلیپ های خود بپردازید. شایان ذکر است که نرم افزار موزیکالی در زمره برنامه های رسانه ای و ویدیو قرار می گیرد و توسط شرکت musical.ly ساخته شده است. این اپلیکیشن تا کنون موفق به کسب نمره ۴٫۳ از سوی بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر کره خاکی در پلی استور شده است.

اندروید پیش نیاز ۴٫۱ به بالا

 

appstoregoogleplay

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه