Turbo Download Manager اپلیکیشنی برای دانلود فایل های مختلف

1
190

حتماً برای شما هم پیش آمده که روی دیوایس های همراهی که در اختیار دارید، اقدام به دانلود فایلی از طریق مرورگر پیش فرض خود کرده و با مشکل افت سرعت مواجه شوید. همچنین اغلب دانلودهای شما پس از بستن مرورگر در پس زمینه ادامه نیافته و متوقف می شوند.

اما راه حل این مشکل چیست؟ Turbo Download Manager نام یکی از قدرتمند ترین ابزارهای مدیریت دانلود برای دیوایس های اندرویدی است. این اپلیکیشن مدیریت دانلود توسط استودیوی Point Blank ساخته شده؛ اپلیکیشنی که با بیش از ۵ میلیون دانلود در سایت Google Play از محبوب ترین های بخش مدیریت دانلود به شمار می رود.

به عقیده ی سازندگان با این اپلیکیشن قادر هستید فایل های دانلودی را با سرعتی به مراتب بیشتر و ۵ برابر حالت عادی دانلود کنید. در واقع TDM با چندگانه کردن اتصالات برای هر دانلود و بخش بندی آن ها سبب افزایش سرعت دانلود شما می شود.

TDM

TDM از اکثر مرورگرهای پلتفرم اندروید از جمله: Stock ،Firefox ،Dolphin و UC Browser پشتیبانی می کند. دانلود فایل ها از طریق این اپلیکیشن نیز به سادگی صورت می پذیرد؛ کافی است لینک دانلود مورد نظر خود را لمس کرده و سپس آیکن TDM را انتخاب کنید. در باب تعریف از TDM هم باید گفت آخرین ساخته ی Point Blank می تواند فایل های مختلف با هر فرمتی را دانلود کند.

همچنین از نسخه ی لالی پاپ سیستم عامل اندروید به بعد نیز قادر هستید فایل ها را مستقیماً در SD Card دیوایس خود ذخیره کنید. با امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیار شما می گذارد می توانید نظارت کاملی روی دانلودهای خود داشته باشید؛ به عنوان مثال قادر خواهید بود چند فایل را به صورت هم زمان دانلود کرده و یا آن ها را در صف انتظار بگذارید.

علاوه بر این پس از بستن اپلیکیشن TDM، دانلودها همچنان به کار خود ادامه می دهند. TDM قابلیت توقف و ادامه ی دانلود فایل ها را داراست و می توانید لینک فایل دانلودی خود را به صورت دستی به آن بدهید.

google play

myket

 

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

1 نظر

ارسال نظر و یا دیدگاه