هجوم ایرانی‌ها به صفحات هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی

0
175

یکبار دیگر عادت بد برخی از هموطنان ایرانی در برخورد با چهره‌های مطرح در صفحات اجتماعی، خبر ساز شد. پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شاهد هجوم کاربران ایرانی به صفحات هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در شبکه‌های اجتماعی هستیم.

ساعاتی پیش، رای گیری برای انتخاب رئیس جمهور بعدی ایالات متحده آمریکا به پایان رسید و دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات آمریکا، رسما به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور انتخاب گردید.

اما گذشته از تمام حواشی و اخبار پیرامون این موضوع، آنچه که جالب و شاید بهتر باشد بگوییم تلخ به نظر می‌رسد، رفتار برخی کاربران ایرانی در صفحات دو نامزد انتخابات آمریکا پس از اعلام نتایج نهایی رای گیری است.

یکبار دیگر برخی کاربران فارسی زبان به صفحات هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی هجوم برده و کامنت های تمسخر آمیز خود را نثار این اشخاص کردند.موضوعی که بارها و بارها و در صفحات چهره‌های مطرح در شبکه های اجتماعی شاهد آن بوده‌ایم و این رفتار بعضا باعث سرزنش ایرانی‌ها در مجامع مختلف شده است.به هر حال، در ادامه شما را به دیدن تصاویری از کامنت های ایرانی ها در صفحات هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی دعوت می کنیم.

تصاویری از کامنت‌های ایرانی ها در صفحات هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی :

h-1

t-2

t-1

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه