ورود گوگل Pixel با قیمت نجومی به بازار کشور

0
181

به تازگی مطلع شدیم که گوشی گوگل پیکسل که امسال توسط کمپانی تایوانی اچ تی سی ساخته شده،به بازار کشورمان وارد شده است.گفتنی است که گوگل امسال دیگر محصولی از سری نکسوس تولید نکرد.نکسوس ۶ پی آخرین گوشی از سری نکسوس است که توسط هواوی ساخته شد.قبل تر از آن هم گوگل با کمک ال جی،گوشی نکسوس ۵ ایکس را تولید کرد.میتوان هدف اصلی ورود گوشی پیکسل به بازار کشور را رقابت با آیفون ۷ دانست.

گوشی گوگل پیکسل ایکس ال هم در روزهای آتی در رنگ ها و ظرفیت های متفاوت به بازار عرضه می شود.شما میتوانید جهت اطلاع از تازه ترین قیمت هر دو گوشی به وبسایت گوگل مراجعه و در صفحه رسمی این دو گوشی وارد شوید.

در حال حاضر پیش بینی نمی شود که پیکسل های گوگل با استقبال مواجه می شوند یا خیر.همانند همیشه هر گوشی که به تازگی به بازار می آید،قیمت بسیاری دارد و همچنین بدون گارانتی است.اما اگر اندکی صبر کنید،هم گوشی به قیمت معقول تری می رسد و هم توسط یک شرکت،گارانتی خواهد شد.قیمت جهانی پیکسل مانند آیفون ۷ در نسخه ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی برابر با ۶۴۹ و ۷۴۹ دلار است.

گوگل پیکسل هم اکنون در مدل ۱۲۸ گیگابایتی با رنگ مشکی با قیمت ۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان بدون گارانتی و پشتیبانی رسمی فروخته می شود.

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه