اشتراک گذاری گیف و سفارشی سازی به واتس اپ آمد

0
180

پیام رسان محبوب واتس اپ سرانجام پشتیبانی از اشتراک گذاری تصاویر گیف یا متحرک را در دسترس کاربران نسخه آی او اس قرار داد و این ویژگی بهزودی به نسخه اندروید نیز اضافه می‌شود. علاوه بر این، یک موتور جستجوی جدید برای تصاویر گیف و قابلیت ارسال ویدیوهای ۶ ثانیه ای و تصاویر زنده نیز به این پیام رسان اضافه شده است. همچنین تصاویر گیف می‌توانند با گزینه‌هایی نظیر کوتاه کردن کلیپ، افزودن متن و اموجی سفارشی سازیشوند.

اشتراک گذاری تصاویر گیف پس از مدت زمانی طولانی سر انجام در اختیار کاربران واتس اپ قرار گرفت اما این ویژگی فاصله این پیام رسان با سایر برنامه‌های پیام رسان نظیر iMessage اپل که از موتور جستجوی بومی برای تصاویر گیف و اشتراک گذاری سوم شخص تصاویر گیف نظیر Tumblr و گیفکیبورد بهره می‌برد، را کاهش می‌دهد.

واتس اپ همچنین اخیراً اشتراک گذاری تصاویر با سفارشی سازی نظیر اضافه کردن متن، اموجی یا نقاشی را به پیام رسان خود اضافه کرده بود و اکنون اضافه شدن ویژگی جدید اشتراک گذاری تصاویر گیف همراه با سفارشی سازی نشان می‌دهد این اپلیکیشن بر روی اشتراک گذاری فایل‌های چندرسانه‌ای سفارشی سازی شده تمرکز کرده و قصد دارد از این طریق کاربران را به استفاده بیشتر از پیام رسان خود سوق دهد.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه