معرفی Wmarkbot؛ رباتی برای ایجاد واترمارک روی تصاویر

1
203

احتمالاً شما هم از باز کردن ابزار متعدد روی رایانه ی شخصی تان برای ایجاد واترمارک روی تصاویر، خسته شده اید. خوشبختانه رباتی به نام wmarkbot مشکل مورد نظر را رفع کرده و شما را قادر می سازد به سادگی هر چه تمام تر و بدون باز کردن اپلیکیشنی خاص، روی تصاویر خود به صورت متن و عکس (با دو فرمت PNG و یا JPEG) واترمارک ایجاد کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات wmarkbot@ را برایتان معرفی کنیم؛ رباتی که به وسیله ی آن می توانید به سادگی هرچه تمام تر روی تصاویر خود واترمارک بزنید. کافیست به سادگی تلگرام خود را باز کنید، به ربات مورد نظر مراجعه و با انجام تنظیمات دلخواه واترمارک موردنظرتان را روی تصویر دلخواه ایجاد نمایید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی wmarkbot@ استفاده کرده و یا رویاین لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می کند.

کارکرد ربات مذکور بسیار ساده است. در ابتدای کار، ربات از شما می خواهد زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن باید در سه مرحله ی کلی تنظیمات مختص به خود را ایجاد نمایید.

screenshot_20161021-171548

در مرحله ی اول، ربات به شما اطلاع می دهد که از بین متن و عکس یکی را برای واترمارک انتخاب نمایید. با انتخاب گزینه ی متن قادر خواهید بود تصویر خود را به متن دلخواه تان آغشته کنید. گزینه ی عکس هم تفاوت زیادی با متن نداشته و کاری مشابه را انجام می دهد.

در مرحله ی دوم از شما خواسته می شود که متن و یا تصویر مورد نظر خود را برای ربات ارسال نمایید. پس از گذر از این مرحله می توانید اندازه ی متن و یا عکس ارسالی را مشخص کنید.

مرحله ی سوم و آخر نیز به محل قرارگیری واترمارک اختصاص دارد. شما می توانید واتر مارک خود را در ۹ موقعیت کلی روی تصاویرتان قرار دهید. متأسفانه ربات مذکور پشتیبانی صحیحی از زبان فارسی نداشته و متن های نوشته شده با این زبان را به درستی نشان نمی دهد. اما برای واترمارک های تصویری و متن های انگلیسی بسیار عالی و کاربردی ظاهر می شود.

 

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

1 نظر

ارسال نظر و یا دیدگاه