آموزش کامل کار با اپلیکیشن محبوب Snapchat

0
350

امروز با آموزش کامل کار با اپلیکیشن اسنپ چت (snapchat) در خدمتتان هستیم. اسنپ چت یکی از اپلیکیشن های محبوب پیام رسانی و اشتراک گذاری تصویر و ویدیو می باشد که برای اولین بار برای سیستم عامل ios عرضه شد اما بعد ها این اپلیکیشن محبوب برای اندروید نیز عرضه گشت. میتوان از این اپلیکیشن برای گرفتن سلفی های جذاب نیز استفاده کرد . اگر میخواهید کار با این اپلیکیشن را به طور کامل یاد بگیرید با ما همرا باشید.

دانلود و ثبت نام :

  1. در مرحله اول این اپلیکیشن را از پلی استور یا بازار دانلود کنید و سپس آنرا نصب کنید .
  2. اپلیکیشن را باز کنید. گزینه Sign Up را انتخاب نمایید و در مرحله بعد آدرس ایمیل خور را وارد نمایید. اکنون رمزی برای اکانت خود انتخاب نمایید دقت نمایید که این رمز حداقل باید از ۸ کلمه ساخته شده باشد. در مرحله بعد تاریخ تولد خود را انتخاب نماید. توجه داشته باشید سن شما نباید کمتر از ۱۳ سال باشد وگرنه اپلیکیشن به شما اجازه ارسال پیام را نخواهد داد. در مرحله بعد از شما شماره موبایلتان را خواهد خواست . با وارد کردن شماره موبایل خو تایید آن توسط پیامکشما وارد اپلیکیشن خواهید شد.

اضافه کردن دوستان :

برای این کار  علامت روح که بالای صفحه است را لمس کنید و گزینه Add friends را انتخاب نمایید. در صحفه جدیدی که باز شده است گزینهAdd from address book را انتخاب نمایید .اکنون از شما اجازه دستیابی به مخاطبینتان را خواهد کرد. با تایید این درخواست میتوانید مخاطبینتان را اضافه نمایید.

با برگشت به صحفه قبل میتوانید با گزینه هایی همانند Add by user name و Add nearby دوستان جدیدی اضافه نمایید.

گزینه روح در بالای صحفه

Screenshot_2016_06_26_23_10_572__1466967121_83416-191x300

تنظیمات :

برای دسترسی به لیست تنظیمات و شخصی سازی بر روی روح را انتخاب نمایید . در لیست جدید بالای صحفه آیکون چرخ دنده که تنظیمات است را انتخاب نمایید. از لیست Additional Servicesگزینه manage را لنتخاب کنید . اگر میخواهید از لیست افکت ها بر روی عکس هایتان استفاده نمایید گزینه Filters را فعال نمایید. اگر هم نمی‌خواهید دوستان‌تان شما را از طریق شماره تلفن‌تان در اسنپ‌چت پیدا کنند،  گزینه Mobile Number انتخاب کنید و گزینه مربطه را روی حالت Offبگذارید.

ساخت اسنپ:

برای ساخت اسنپ به صحفه اول برگردید. اگر میخواهید سلفی بگیرید میتوانید در بالای صحفه گزینه چرخش دوربین را انتخاب نمایید و سلفی بگیرید . اکنون برای امتحان افک ها در حالت سلفی چهره خود را برای چند ثانیه لمس نمایید تا چهره شما آنالیز شود . اکنون افکت های مختلف برایتان آورده میشود و با چپ و راست کشیدن لیست میتوانید آنها را عوض کنید . اگر میخواهید ویدیو بگیرید دکمه اصلی را نگه داشته تا ویدیو خود را بسازید اما برای گرفتن عکس یک لمس کوتاه کافی است . اکنون بعد از گرفت عکس میتوانید با انتخاب گزینه ذخیره در پایین صحفه آن را در گوشی خود ذخیره نمایید. گزینه زمان بدان معنی است که دیگران برای چه مدتی میتوانند عکس یا ویدیو شما را مشاهده نمایند. میتوانید در لیست گزینه ها در پایین صحفه با انتخاب گزینه اول توضیحاتی به عکس خود اضافه نمایید . اگر میخواهید به عکستان افکت بدهید میتوانید با سواپ کردن به چپ و راست روی عکس خود افکت قرار دهید .

لیست بالا برای طراحی عکستان است و میتوانید برای جذاب شدن از آنها استفاده نمایید

ارسال پیام:

برای ارسال پیام در صحفه اصلی به سمت راست سواپ کنید. با انتخاب گزینه ایجاد چت جدید در لیست بالا میتوانید به دوستان خود پیام بفرستید .

اطلاع از اسنپ های محبوب:

در صحفه اصلی با سواپ کردن به سمت چپ میتوانید محبوب ترین اسنپ ها را در دنیا مشاهده نمایید و در بعضی از شبکه های محبوب ثبت نام نمایید.

myket

 

دانلود از کافه بازار

 

google play

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه