همکاری وودافون و های‌وب در ایران

1
177

شرکت وودافون اعلام کرد، برای کمک به نوسازی شبکه تلفن همراه و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در ایران، با یک شرکت اینترنتی ایرانی همکاری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری همراه به نقل از رویترز، شرکت وودافون اعلام کرد، برای کمک به نوسازی شبکه تلفن همراه و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در ایران، با شرکت اینترنتی ایرانی های‌وب همکاری می‌کند. بدین ترتیب این شرکت مخابراتی انگلیسی دیگر شرکت غربی خواهد بود که پس از لغو تحریم‌ها فعالیت خود در ایران را آغاز می‌کند.

وودافون، دومین شرکت بزرگ جهان در زمینه تلفن همراه که در سراسر اروپا، آفریقا، استرالیا و مصر فعالیت دارد گفته که در حال ارائه کمک به شرکت های‌وب در قالب یک قرارداد شراکت غیر سهامی است و بدین ترتیب مشتریان این شرکت چند ملیتی از بهبود کیفیت خدمات تلفن همراه و تلفن ثابت در ایران منتفع خواهند شد.

دیگو ماسیدا، مدیر بخش شرکای بازاری وودافون روز سه شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «مشتریان شرکت وودافون از خدمات شبکه‌ای با کیفیت در این کشور (ایران) بهره مند خواهند شد و شرکت های‌وب قادر خواهد بود به توان تخصصی جهانی وودافون دسترسی پیدا کند.»بسیاری از شرکت‌های اروپایی پس از لغو تحریم‌های ایران در ماه ژانویه به دنبال حضور در بازار پرسود این کشور هستند.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

1 نظر

ارسال نظر و یا دیدگاه