معرفی اپلیکیشن Muviz؛ تجربه ای متفاوت از شخصی سازی اندروید

0
169

وقتی از شخصی سازی سیستم های عامل صحبت می کنیم، اندروید با اختلافی فاحش بالاتر از رقبای دیگرش می ایستد. دیگر جایی از این سیستم عامل باقی نمانده که کاربران توانایی تغییرش را نداشته و توسعه دهندگان زمینه اش را فراهم نکرده باشند؛ از پیکربندی مجدد منوها بگیرید تا جایگزینی آیکن ها و نوار مسیریابی با آیتم های جدید.

اپلیکیشنی که امروز معرفی می کنیم، باری دیگر چشمه ای از قابلیت های شخصی سازی اندروید را به رخ دیگر رقبا کشیده؛ ابزاری به اسم Muviz که شور و هیجان موسیقی را به نوار مسیریابی گجت هوشمند شما می آورد.

muviz-1-w600

کار Muviz جایگزینی نوار مسیریابی ساده و بی حرکت اندروید با Visualization های پویایی است که به موسیقی در حال پخش واکنش نشان می دهند. فرقی هم نمی کند که منبع صدا چه باشد، ستون های Visualization های این اپ در واکنش به هر صدایی شروع به جست و خیز می کنند تا جلوه منحصر به فردی را در رابط کاربری موبایل تان شاهد باشید.

Muviz انتخاب مدل Visualization ها را به دست خودتان سپرده: ستونی، به هم پیوسته، نقطه ای و هر مدل دیگری که تا حالا در موزیک پلیرها دیده اید. بعضی از آن ها رایگانند، اما کم و بیش انواع پولی را هم در بین شان می بینید که با ارتقای اپ به نسخه Pro آزاد می شوند.

هر کدام از این Visualization ها جذابیت خاص خود را دارند، اما برای آنکه کاملا مطابق سلیقه شما باشند امکان تغییر خصوصیات شان را هم دارید. شکل، رنگ، طول و پراکندگی ستون های صدا ویژگی هایی هستند که به طور دستی در این اپ قابل ویرایشند.

Muviz تقریبا به صدای تمام پخش کننده های مالتی مدیا در اندروید واکنش نشان می دهد، رایگان است و برای نصب آن به دسترسی روت احتیاجی ندارید.

google play

 

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه