با ویژگی های جدید گوگل پلی استور آشنا شوید

0
184

نسخه جدید Google Play Store ساعاتی پیش منشتر شد.

در ادامه میتوانید قابلیت های جدید این فروشگاه محبوب را مشاهده کنید

 

اپلیکیشن‌های اندروید را مستقیماً از نتایج جستجوی گوگل نصب کنید

همان‌طور که می‌دانید یکی از راه‌های نصب اپلیکیشن‌های اندرویدی مراجعه به وب‌سایت گوگل پلی در مرورگر رایانه و انتخاب دستگاه و سپس دانلود و نصب مستقیم بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی است. حالا گوگل برای راحتی بیشتر امکان نصب مستقیم از نتایج جستجو را نیز فراهم کرده است.

به این ترتیب دیگر لازم نیست به گوگل پلی مراجعه کنید. اگر از گوشی یا تبلت اندرویدی استفاده می‌کنید کافیست نام اپلیکیشن مورد نظرتان را در اپلیکیشن گوگل جستجو کنید و کارت مربوط به آن اپلیکیشن را نصب کنید. به این ترتیب بدون باز شدن پلی استور صفحه‌ای مربوط به تصاویر و دکمه نصب و سپس کسب دسترسی‌ها ظاهر می‌شود و می‌توانید از همان‌جا به نصب اپلیکیشن مورد نظرتان اقدام کنید.

فعال شدن این قابلیت جدید از طریق آپدیت سرویس Google Play Services انجام خواهد شد و به همین دلیل ممکن است چند روزی برای کاربران مناطق مختلف جغرافیایی به طول بیانجامد. این روش از طریق اپلیکیشن گوگل و همچنین ویجت جستجوی صفحه خانگی قابل اجراست اما ظاهراً هنوز بر روی گوگل کروم و یا سایر مرورگرها وجود ندارد.

گوگل پلی حالا حجم دقیق دانلود آپدیت اپلیکیشن‌ها را نمایش می‌دهد

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه