معرفی گوشی شیائومی می مکس در ایران

0
150

گوشی هوشمند شیائومی می مکس طی مراسمی که امروز در حاشیه نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ در سالن همراه اول برگذار شد،برای نخستین بار در خاورمیانه بوسیله یک تلفن همراه پرده برداری شد.

مدیرعامل همراه اول در این مراسم ضمن بیان اینکه در زمان ارائه مجوز رسمی نسل ۳ و ۴ در اسفند ماه ۹۳، تمام گوشی‌های هوشمند، نسل ۳ و فقط ۲ تا ۳ درصد این نوع گوشی ها نسل ۴ را پشتیبانی می‌کردند،گفت:برنامه همراه اول در آن زمان توسعه نسل ۳ اینترنت همراه بود،ولی در حال حاضر با توجه به اینکه بیش از ۱۵ درصد گوشی های مشترکین همراه اول نسل ۴ را پشتیبانی می کنند و این روند رو به رشد است، توسعه نسل ۴ و حمایت از باندلینگ گوشی های هوشمندی که این نسل را پشتیبانی می‌کنند، از اولویت های همراه اول است.

56-16-620x414

مهندس وحید صدوقی افزود:هم اکنون ۷۶۰۰ سایت نسل ۳ و ۴ در کشور راه اندازی شده و تا مرداد ماه سال آینده ۹۰۰ شهر تحت پوشش اینترنت نسل چهارم (LTE) قرار می گیرد.

وحید صدوقی اضافه کرد: این مدل از گوشی که امروز رونمایی شد، نسل ۴ و ۴.۵ را پشتیبانی می کند و به زودی در فروشگاه های همراه اول به صورت باندل به فروش می رسد.

مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه کشور ابراز کرد: گوشی Mi Max در آزمایش های انجام شده از نظر استاندارهایی همچون SAR، از نظر میزان تشعشع نمره مطلوبی دریافت کرده است.

او در پایان ضمن اشاره به طرح باندلینگ گوشی و بسته های ترکیبی مکالمه و دیتا عنوان کرد: از آنجایی که گوشی های شیائومی باندل شده از مسیر قانونی وارد کشور می‌شود، حق و حقوق دولت پرداخت شده و به اقتصاد کشود کمک خواهد شد.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه