تاریخ انتشار اندروید ۷ برای گوشی‌های سونی مشخص شد

0
182

پس از انتشار نسخه نهایی اندروید ۷، سونی جزو اولین شرکت‌هایی بود که فهرست دستگاه‌های منتخب خود را برای به‌روزرسانی به این نسخه اعلام کرد. اکسپریا زد ۵، زد ۵ کامپکت، زد ۵ پریمیوم، زد ۳ پلاس، اکسپریا ایکس، ایکس ای، ایکس پرفورمنس، ایکس ای اولترا و اکسپریا ایکس زد نام گوشی‌هایی است که جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید را رسما دریافت می‌کنند.

درحالی که سونی تاریخ این به‌روزرسانی اعلام نکرده است سندی از نقشه راه آپدیت اندروید نوقا فاش شده است که زمانبندی آپدیت این گوشی‌ها را تقریبا مشخص می‌کند. بر این اساس گوشی‌های Xperia XA و Xperia X Performance اولین گوشی‌های سونی هستند که در ماه اکتبر به اندروید ۷ آپدیت می‌‎شوند. سپس نوبت به Xperia X و X Compact می‌رسد تا در حوالی ماه نوامبر آپدیت جدید را دریافت کنند.

دارندگان گوشی‌های خانواده Xperia Z5 و Xperia Z3+ و تبلت Xperia Z4 باید منتشر اندروید ۷ در ماه دسامبر باشند و Xperia XA و XA Ultraآخرین دستگاه‌های این شرکت هستند که در اوایل سال ۲۰۱۷ به نسخه ۷ اندروید آپدیت می‎شوند.

با اینکه تاریخ انتشار این به‌روزرسانی برای گوشی‌های سونی تقریبا مشخص است اما فراموش نکنید که این زمانبندی قطعی نیست و به هر دلیلی ممکن است سونی آن را تغییر دهد.

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه