اینستاگرام صاحب مترجم شد

0
172

اخیرا شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به طور رسمی اعلام کرده است که یک کلید ترجمه به زیر پست کاربران و و قسمت بیوگرافی هر حساب کاربری در ماه آینده اضافه خواهد شد.با اینکه طبق گفته اینستاگرام،این کلید کارایی در بخش نظرات نخواهد داشت،اما در هر حال این قسمت برخوردار از یک مترجم خواهد شد.

78-15

این شبکه اجتماعی که تحت مالکیت فیسبوک کار می کند،رشد عمومی فوق العاده ای در سالهای گذشته داشته است.این شرکت به تازگی اعلام کرده است که بش از نیم میلیون کاربر در این شبکه اجتماعی ثبت نام کرده اند و چیزی نزدیک به ۳۰۰ میلیون نفر آنها به طور روزانه به حساب کاربری شان سر می زنند.البته ناگفته نماند که پس از گذشت چند سال بعد از عرضه،تیم توسعه اینستاگرام خیلی آهسته به بهبود اپلیکیشن های این شبکه پرداخته اند و حتی اخیرا هم لوگوی این شبکه اجتماعی از حالت سه بعدی قدیمی به لوگوی دو بعدی مدرن تغییر شکل داد.

کمپانی فیسبوک که در سال ۲۰۱۲ اینستاگرام را خریداری کرد،بی تردید نقش مهمی در آمدن این کلید مترجم داشت.فیسبوک از سال ۲۰۱۱ با همکاری با مایکروسافت و جستجوگر بینگ،به چنین ویژگی ای دست یافته است.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه