نسخه بتای iOS 10.1 در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت

0
138

در حالی که یک هفته از عرضه عمومی iOS 10  می گذرد، اپل نسخه بتای iOS 10.1 برای آیفون، آیپد و آپید تاچ را به دست توسعه دهندگان رسانده است. هنوز مشخص نیست که چه قابلیت هایی به iOS 10.1 افزوده خواهند شد اما انتظار می رود که بزودی دسترسی های بیشتری در به توسعه دهندگان داده شود.

به گزارش وب سایت ۹to5Mac، به روزرسانی اخیر سیستم عامل اهالی کوپرتینو برای توسعه دهندگان، دو تغییر بزرگ در دوربین با خود به ارمغان می آورد: بهبود تصویربرداری به هنگام حرکت و افکت بوکه برای قابلیت عکس برداری پرتره در آیفون ۷ پلاس. باید توجه داشت که این اولین نسخه بتای iOS 10.1 به شمار می رود و بزودی بهبودها و قابلیت های بیشتری به آن افزوده می شود.

ناگفته نماند که iOS 10 یکی از بزرگترین ورژن های سیستم عامل ساکنین کوپرتینو بوده که تغییراتی اساسی در نوتیفیکشن ها به وجود آورده و شاهد بازطراحی اپ های موزیک، اپ استور و Messages در آن هستیم. ضمناً قابلیت حذف اپلیکیشن های سیستمی و پیش فرض نیز از دیگر ویژگی های iOS 10 به شمار می روند.

در هر صورت، از امروز توسعه دهندگان iOS می توانند با مراجعه به Apple Developer Center، آپدیت اخیر را دریافت نمایند. علاوه بر این، اپل می گوید که بتای عمومی iOS 10.1 هم فردا در دسترس قرار می گیرد و به این ترتیب، تعداد بیشتری از دارندگان آیفون ۷ پلاس می توانند از حالت عکس برداری پرتره مبتنی بر یادگیری ماشینی استفاده نمایند.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه