ایرانسل و آزمایش موفق فناوری نسل ۴٫۵ اینترنت

0
188

طبق گزارش روابط عمومی ایرانسل، آزمایش نسل ۴٫۵ اینترنت توسط ایرانسل همزمان با عید سعید غدیر خم و با دستیابی به سرعت دانلود ۱۲۰۰ مگابیت بر ثانیه با نرخ تاخیر (PING) یک میلی‌ثانیه و با دانلود یک فایل ویدئویی دو گیگابایتی طی ۱۴ ثانیه با موفقیت انجام شد.

پیشتر،اپراتور دوم تلفن همراه کشورمان در ۱۳ مرداد سال جاری موفق به تست سرعت دانلود بالای ۶۰۰ مگابیت در مراسم راه اندازی وسیع ترین شبکه اینترنت نسل چهار ثابت موسوم به شده TD-LTE بود.

همچنین ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران و اپراتور پیشرو در عرضه تازه ترین تکنولوژی های ارتباطی،در گذشته آزمایش تکنولوژی انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) و پروتکل اینترنت نسخه ۶(IPv6)را با موفقیت انجام داده بود.

این اپراتور،در حال حاضر گسترده‌ترین و پرسرعت‌ترین شبکه اینترنت را در کشور را پس از گذشت حدود دو سال از دریافت مجوز ارتقای پروانه شبکه به نسل سوم، چهارم و بالاتر اینترنت همراهارائه می کند.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه