Roll the Ball؛ راه را برای توپ باز کنید!

0
170

بازی ساده اما جذاب Roll the Ball از استودیوی بازی‌سازی BitMango یک بازی پازلی مهیج است که در مراحل ابتدایی بسیار ساده به نظر می‌رسد. اما هر بیشتر جلو بروید به تفکر و هوش بیشتری نیاز خواهید داشت.

 روش بازی این‌گونه است که شما باید توپ‌را از یک مسیر پیچ و خم‌دار به مقصد موردنظرش برسانید. این مسیر به‌صورت یک پازل درآمده و قطعات این پازل درهم است. هر قطعه از آن‌را باید در جای مناسب خود قرارداده تا مسیر از محل ابتدایی قرارگیری توپ تا مقصد شکل بگیرد. در هر مرحله باید جوری قطعات چیده شوند تا قطعه‌های ستاره دار در مسیر اصلی قرار گرفته و توپ با عبور از آن‌ها موفق به دریافت تمام ستاره‌ها شده و وارد مرحله بعدی شود. در غیر این‌صورت تمام ستاره‌ها دریافت نمی‌شوند.
roll-the-ball-1

موانع سر راه آن قطعات ثابتی است که به صفحه پیچ شده اند و نمی‌توان آن‌ها را جابجا کرد. طی مراحل بالاتر قطعاتی در اختیار کاربر قرار می‌گیرند که قابلیت چرخش دارند و این قابلیت به هیجان و پیچیدگی بازی می‌افزاید. Roll the Ball در سه سطح آسان، متوسط و سخت طراحی شده است. در طول بازی عنصر زمان دست و پاگیر نمی‌شود و کاربر می‌تواند تا هر زمانی که بخواهد روی بازی تمرکز کند. همچنین بازی در اسلایدهای مختلف ارائه شده و می‌توانید بازی را به‌صورت آنلاین و نیز در رقابت با دوستانتان نیز انجام دهید و از این بازی کم حجم و اعتیادآور نهایت لذت را ببرید.

Roll the Ball به‌صورت رایگان برای اندروید ۳٫۰ و iOS 6.0 و بالاتر عرضه شده و از طریق پلی‌استور گوگل و اپ‌استور اپل قابل دانلود است.

google play

myket

appstore

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه