Stony Road بازی تمرکزی مسیر سنگی

1
182

یکی از چالشی ترین بازی هایی که اخیرا در پلی استور به انتشار رسیده است بازی Stony Road می باشد که با داشتن گیم پلی فوق العاده تمرکزی و بسیار چالش برانگیز بسیاری از کاربران را شیفته خود ساخته است. در برکه ای قرار می گیرید و باید توپ کوچکی را از لا به لای بلوک های غیر قابل پیشبینی عبور دهید. بلوک ها همچون مداری دایره ای روی سطح آب چیده شده اند و با نزدیک شدن توپ، تغییر مکان می دهند. گاه به بالا می پرند و گاه سقوط می کنند. باید نهایت دقت و سرعت عمل خود را برای پریدن از حفره های ایجاد شده به کار گیرید تا به داخل آب نیافتید همچنین برخورد با بلوک هایی که سر راهتان سبز می شوند شما را از دور بازی خارج می کند. طبق تجربه شخصی پس از انجام بازی؛ نیاز مبرم به حداکثر تمرکز و در عین حال نهایت سرعت عمل، به شدت احساس می شود که همین امر منجر به چالشی بودن بیش از حد گیم پلی بازی مسیر سنگی شده است. شاید این بازی برای عموم بازیکنان اندروید خوشایند نباشد اما برای دوست داران نهایت چالش و تمرکز در بازی های ویدیویی بی تردید اعتیاد آور خواهد بود.

تا می توانید از برخورد با بلوک ها و یا سقوط در آب بپرهیزید و رکورد بالا تری به ثبت رسانید. بلوک ها مرحله به مرحله و با اندکی زمان استراحت به حرکت در می آیند که فرصت تجدید قوا را برای بازیکن فراهم می کند. دشواری بازی زمانی دوچندان می شود که پریدن از بلوک ها به دو شکل دوبل و تکی ممکن باشد. تنها در کسری از ثانیه باید تصمیم بگیرید که می پرید یا نه! آیا دوبل می پرید یا تکی! شایان ذکر است که بازی مسیر سنگی توسط استودیو بازی سازی Ketchapp ساخته شده و هم اکنون دارنده نمره ۴٫۲ در فروشگاه گوگل پلی می باشد.

google play   appstore

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

1 نظر

ارسال نظر و یا دیدگاه