تمدید طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی

0
154
طرح ویژه بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای خرید سیم‌کارت، بسته اینترنتی و مودم که از طرف رایتل ارایه شده بود تا پایان شهریور ماه تمدید شد.
در این طرح متقاضیان می‌توانند تا پایان شهریورماه با شماره بیمه مندرج در دفترچه تامین اجتماعی به مدت محدود با انتخاب و خرید هر یک از سیم‌کارت‌های رایتل از مزایای بسته آغازین آن بهره مند شود.
 بر این اساس، در طرح ویژه تامین اجتماعی سیم‌کارت دایمی با امکان انتخاب شماره با ۵۰ درصد تخفیف و بسته آغازین ۶ ماهه و قیمت ۶۰ هزار تومان قابل خریداری است.
همچنین در این طرح سیم کارت اعتباری نیز با بسته ویژه ۶ ماهه با قیمت ۲۰ هزار تومان ارایه شده است.
گفتنی است متنوع ترین تخفیف‌های ارایه شده این طرح مربوط به سیم‌کارت دیتا است. علاقه مندان به خرید سیم‌کارت دیتا می­توانند این سیم‌کارت را با تنوع بسته های اینترنتی ۶ ماهه و یکساله با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند و در صورت تمایل به خرید سیم‌کارت‌های دیتا به همراه انواع مودم های رایتل نیز می­توانند از ۱۰۴ تا ۲۴۶ هزار تومان تخفیف بهره مند شوند.
علاقه ­مندان می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این بسته ها به لینک صفحه تامین اجتماعی در وب‌‌‌سایت رایتل مراجعه کنند.
منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه