بامبو Omni معرفی شد: یک قلم هوشمند برای کار با دستگاه‌های اندرویدی و iOS

0
158

Wacom در حال نوسازی خط تولید قلم‌های بامبو خود است و در همین راستا امروز از قلم جدید بامبو Omni رونمایی کرد، قلمی بسیار خوب که برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS طراحی شده و از ماه نوامبر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. مدل‌های بامبو Solo و بامبو Duo هر دو از نو طراحی شده‌اند و در هنگام تعامل با دستگاه‌های لمسی از خود کارایی بهتری را نشان می‌دهند، همچنین مدل Duo به خودکار قابل تعویض در انتهای قلم مجهز است.

 wacom.0-1
Wacom اعلام کرده که قلم بامبو Omni بدون نیاز به بلوتوث و سریعا با دستگاه‌های اندرویدی و iOS کار خواهد کرد و تنها خریداران باید با دوبار چرخاندن قلم، آن را روشن کنند. با بهره‌گیری از فناوری انعکاسی الکترواستاتیک (RES)، دقت آن برای استفاده در صفحات خازنی بهبود یافته و همچنین مانند قلم اپل، شما باید بامبو Omni را شارژ کنید البته توسط پورت USB می‌توان این کار را انجام داد و نیازی به وصل کردن آن به دستگاه خود (قلم اپل از طریق آیپد شارژ می‌شود) نخواهید داشت.
Bamboo_Omni_Infographics_EN
این قلم از ماه نوامبر و با رنگ‌های مشکی و سفید به قیمت ۵۰ دلار فروخته خواهد شد و همچنین مدل‌های بامبو Solo و بامبو Duo نیز به ترتیب با قیمت‌های ۲۰ و ۳۰ دلار از طریق سایت Wacom قابل خریداری هستند.
منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه