عذرخواهی سامسونگ بعلت مشکلات باتری نوت ۷

0
145

باتوجه به حوادثی که اخیرا پیرامون فبلت پرچمدار و گران قیمت سامسونگ،یعنی همان انفجار های معروف منتشر شده،رئیس بخش موبایل سامسونگ،آقای دونگ جین کوه(Koh Dong-jin) در کنفرانسی خبری که ساعاتی قبل از کره جنوبی برگذار شد،به این موضوع واکنش نشان داده است.

طبق گفته آقای کوه،تنها ۲۴ عدد از حدود یک میلیون واحد گوشی نوت ۷ که تاکنون در سراسر دنیا عرضه شده، مشکل باتری داشته اند.در نگاه اول این رقم شاید ناچیز به نظر آید،اما همین تعداد کم خدشه ای جبران ناپذیر را به اعتبار این برند کره ای زده است.قسمتی از توضیحات رئیس بخش موبایل سامسونگ:

از نخستین روز سپتامبر تا به کنون ۳۵ شکایت در مراکز خدمات رسانی سامسونگ در کره‌ی جنوبی و کشورهای دیگر دنیا ثبت و مطرح شده است. تنها ۲۴ واحد از این شکایت‌ها و تمام یک میلیون واحدی که در تمام جهان به فروش رفته،مشکل باتری داشته اند.

لازم به ذکر است که تمام خسارت افرادی که گوشی آنها صدمه دیده،پرداخت می شود و نوت ۷ جدیدی به آنها تقدیم خواهد شد.همچینن افرادی که پیشتر گلکسی نوت ۷ را سفارش داده بودند و بدین علت کمی در ارسال دستگاهشان تاخیر افتاده،تحویل گوشی به همراه لوازم جانبی سامسونگ خواهد بود تا به نوعی این تاخیر جبران شده باشد.

بنابر گفته آقای کوه،هم اکنون برای انحام آزمایشیان کنترل کیفیت بیشتر و باتوجه به اینکه سلامتی کاربر در درجه اول اهمیت است،کمی تاخیر در تحویل دستگاه رخ خواهد داد و برای جبران این موضوع،این گوشی به همراه خدمات و لوازم جانبی عرضه می شود.

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه