اپل در حال کار برروی اپلیکیشنی با عملکردی شبیه اسنپ چت

0
184

طبق گزارش مارک گورمن از بلومبرگ،اپل در حال کار برروی اپلیکیشنی است که عملکردی شبیه پیام رسان اسنپ چت دارد.مارک گورمن گفته که اپل تصمیم دارد به کاربران این اجازه را به کمک این اپ دهد تا ویدئو های کوتاهشان را برروی آیفون و آیپد ذخیره کنند و با افزودن افکت ها و فیلتر های مختلف برروی آن همانند اینستاگرام و اسنپ چت،به اشتراک گذاری فایل هایشان بپردازند.

طبق گزارش بلومبرگ،نسخه اولین این اپ،کاربران را قادر به ثبت ویدئو در ابعاد مربعی مانند تصاویر اینستاگرام می سازد.ویدئوها بوسیله این اپ ضبط و ویرایش شده و پس از آن امکان اشتراک گذاری آنها برروی شبکه های اجتماعی وجود خواهد داشت.

گفته شده اپل تصمیم دارد کاربران جوانی را با اپلیکیشن جدیدش هدف قرار دهد که به طور معمول از اپ هایی مانند اینستاگرام و اسنپ چت استفاده می کنند.اما امکان عدم مشاهده امکانات شبکه های اجتماعی موجود در آی مسیج وجود دارد.بنابر گزارش بلومبرگ،این اپ در سال ۲۰۱۷ انتشار خواهد یافت و ممکان است تغییراتی در آن ایجاد شود.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه