معرفی Icon8؛ ربات تلگرامی برای خلق آثار هنری از تصاویر

0
160

در زمینه ی ویرایش تصاویر اپلیکیشن های متعددی روی فروشگاه های مختلف عرضه شده اند؛ اپلیکیشن هایی که هدف اصلی آن ها خلق تصاویر هنری از دل تصاویر شماست. پریزما نیز یکی از همین موارد است که به علت پتانسیل و ایده های نابی که در ویرایش تصاویر داشت توانست به سرعت بین عامه ی مردم نفوذ کند.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات Icon8Bot@ را برایتان معرفی کنیم؛ رباتی که به وسیله ی آن می توانید همانند اپلیکیشن پریسما تصاویر خود را به آثار هنری تبدیل کنید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی Icon8Bot@ استفاده کرده و یا رویاین لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از آن Icon8Bot برای نشان دادن نمونه ی کار خود یکی از فیلترهای موجود را روی تصویر پروفایل تلگرام تان اعمال کرده و برایتان می فرستد.

پس از دیدن نمونه کار قادر خواهید بود با ارسال تصاویر خود برای این ربات، آن ها را به دلخواه ویرایش و فیلترهایی که می پسندید را روی این تصاویر اعمال کنید.

ربات Icon8 در حال حاضر دارای ۶ فیلتر متفاوت و متنوع است. همچنین با انتخاب گزینه ی Show all نمونه ای برای نشان دادن شکل ظاهری فیلترها و نحوه ی اعمال آن روی تصاویر، برایتان ارسال می شود که می تواند کمک به سزایی در انتخاب فیلترهای مناسب برای تصاویرتان باشد.

شاید این ربات نسبت به اپلیکیشن کاملی چون پریزما ابتدایی به نظر برسد، اما در حال حاضر یکی از مستقیم ترین و ساده ترین راه ها برای اعمال فیلترهای زیبا روی تصاویر به شمار می رود.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه