معرفی بازی Deiland؛ شازده کوچولو

0
230

داستان Deiland به دوران جوانی جهان هستی باز می گردد، زمانی که چهار شاهزاده به سیاره هایی فرستاده می شوند تا کریستال های مرموزی به دست بیاورند؛ اگر کریستال را بیابید، قدرت جادویی رها می شود که می تواند دنیا را تغییر دهد. جوان ترین شاهزاده Arco نام داشته و به کوچک ترین سیاره با نام Deiland رفته است.

Deiland-game

Deiland را می توانیم ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و شبیه ساز زندگی بنامیم. وارد سیاره ای شده اید که تقریبا هیچ چیزی ندارد. بنابراین خود شاهزاده باید دست به کار شده و با استفاده از ماده های موجود به هدف خود برسد. گیم پلی بازی پیرامون همین جمله می چرخد؛ با ترکیب آیتم های گوناگون وسیله های جدید بسازید و چیزهایی که می خواهید را به دست بیاورید.

درختان را ببرید تا بتوانید ساختمان های جدید بسازید، سنگ های بزرگ را کوچک نمایید تا تبر یا چکش درست کنید، به مزرعه های برسید تا غذا خورده و زنده بمانید. این ها تنها نمونه های کوچکی از کارهایی هستند که می توانید انجام دهید. خوشبختانه استودیو سازنده جذابیت عنوان خود را به همین جا محدود نکرده و با اضافه سازی چندین دشمن سعی کرده تا المان های سبک «بقا» را پر رنگ تر نماید.

Deiland-roleplaying-game

هر از چندگاهی دشمنانی به شما حمله کرده و باید آن ها را بکشید. اگر هم سلامتی شخصیت اصلی کاهش پیدا کرد، کافی است تا به او غذا داده یا پیش کمپ آتشی که می توانید بسازید، ببرید. این نکته را به یاد داشته باشید؛ پیش از استفاده از هر چیزی باید وسیله مورد نیازش را بسازید و این کار هم با ترکیب آیتم های گوناگون امکان پذیر است.

از دیدگاه گرافیکی، رنگ بندی محیط بسیار دلنشین بوده و استفاده از ایده منطقه ای گرد توانسته تا جذابیت بازی را افزایش دهد. موسیقی هم همگام با بخش دیداری، تمام سعی خود را می کند تا مخاطب تجربه ای فراموش نشدنی داشته باشد. برای سخن پایانی باید بگوییم Deiland نیازی به اینترنت ندارد. بنابراین بد نیست شما هم با انجام این عنوان سهمی از آرامشی که گفتیم را ببرید.

myket

google play

ios

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه