اندروید ۷٫۰ نوقا احتمالاً یکم شهریور برای موبایل های نکسوس عرضه شود

0
151

تا به امروز می دانیم که گوگل قصد دارد اندروید ۷٫۰ نوقا را طی ماه جاری میلادی عرضه کند، اما هنوز هیچ تاریخ دقیقی از سوی اهالی مانتین ویو ارائه نشده است. با این همه، اخیراً تاریخ دقیقی از سوی ال جی و اپراتور کانادایی Telus منتشر شده که احتمالاً زمان عرضه اندروید نوقا را مشخص می کند.

لیستی که به تازگی از سوی Telus منتشر شده، بسیار قانع کننده و منطقی به نظر می رسد و احتمالاً تنها چند روز تا عرضه نوقا باقی مانده باشد. این اپراتور لیست زمان بندی عرضه آپدیت های نرم افزاری خود را منتشر کرده که در آن به عرضه اندروید ۷٫۰ نوقا برای موبایل های نکسوس ۶P و نکسوس ۵X در تاریخ ۲۲ آگوست (۱ شهریور ماه) اشاره شده است.

Software-Update-Schedule-bhzof35755

از سوی دیگر، ال جی صفحه ای برای «تجربه پیش نمایش سیستم عامل G5» در وب سایت خود ایجاد کرده که قرار است از ۲۲ آگوست شروع به کار کند. همانطور که احتمالاً می دانید، گوگل کدهای پروژه متن باز اندروید را برای نسخه های پیش نمایش مختلف اندروید N عرضه کرده و تولیدکنندگان موبایل های هوشمند فرصت بیشتری برای کار روی آنها داشته اند. و با توجه به اینکه نکسوس ۵X توسط ال جی ساخته شده، بعید نیست که آپدیت اندروید زودتر از سایرین روی موبایل های آن عرضه گردد.

بنابر همه این ها، می توان تقریباً با اطمنینا گفت که عرضه اندروید ۷٫۰ نوقا از دوشنبه آتی آغاز خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا دیوایس های نکسوس دیگری به جز ۶P و ۵X به سرعت این آپدیت را دریافت خواهند کرد یا خیر. ضمناً این مسئله، تاییدی بر عرضه اندروید ویر ۲٫۰ در تاریخی مشابه نیست و زمان عرضه آن کماکان در پرده ای از ابهام قرار دارد.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه