اپلیکیشن ضدتبلیغات(ضد پیامک)

0
193

کسی نیست که پیامک های آزار دهنده تبلیغاتی برایش خوشایند باشد! از آنجایی که امکان غیر فعال کردن صد در صدی پیامک های دریافتی از سوی اپراتور ها و سامانه های تبلیغاتی دیگر برای کاربرانِ هیچ یک از اپراتور ها میسر نیست؛ یک نرم افزار ایرانی و کاملا فارسی می تواند برای هر کاربر اندرویدی به منظور خلاصی از این معضل، بسیار لازم خواهد بود. اپلیکیشن ضد تبلیغات با داشتن امکانات و قابلیت هایی در سطح معقول و کاربردی می تواند پیامک های تبلیغاتی و اپراتوری را بدون اطلاع کاربر نگه داری کند و از مزاحمت های گاه و بی گاهِ این سامانه ها جلو گیری خواهد نمود. از جمله این قابلیت ها می توان به امکان ایجاد لیست استثنا ها برای دریافت پیام های مورد نیاز شما اشاره کرد. تنها نکته ای که باید در کاربری این نرم افزار به یاد داشته باشید وارد کردن شماره ها با زبان انگلیسی است تا عملکرد برنامه با مشکل مواجه نشود.

16-08-14-00-46-3

شماره ای که به لیست استثنا ها اضافه شود دیگر به حافظه نرم افزار منتقل نشده و مستقیما به برنامه پیشفرض پیام نگاری دستگاه مرجوع خواهد شد. تنها با نصب این نرم افزار مفید و انتخاب گزینه فعال در صفحه ابتدایی از شر پیامک های هرز و آزار دهنده خلاص شوید. شایان ذکر است که برنامه ضد پیامک در زمره نرم افزار های کاربردی قرار می گیرد و توسط یک سازنده خلاق ایرانی به نام محمد بیات ساخته شده است. ضد تبلیغات به دلیل سهولت در استفاده، عدم بروز مشکلات و ناپیداری ها در عملکرد نرم افزار و همچنین قابلیت های کاربردی مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته و نمرات بسیار خوبی در مارکت های ایرانی به دست آورده است.

bazar

myket

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه