ستاره ۲۰ ساله بیس بال حین بازی Pokemon Go به ضرب گلوله کشته شد

0
212

بازی پرطرفدار پوکمون گو در مدت کوتاهی که از عرضه‌اش می‌گذرد حواشی زیادی داشته؛ به‌طوری که در میان خبرهای جالب، عجیب و شیرین آن، گاهی با موارد تلخ و ناگواری هم روبه‌رو می‌شویم. اخیراً باخبر شده‌ایم که یکی از بازیکنان Pokemon Go، در حالی که بنا به شنیده‌ها سرگرم پرداختن به این بازی بوده، بر اثر تیراندازی فرد یا افراد ناشناس جان سپرده است.

کلوین رایلی (Calvin Riley)، جوان ۲۰ ساله‌ی اهل سان ماتیو، شنبه شب در پارک آبی سان فرانسیسکو، در نزدیکی میدان جیراردلی (Ghirardelli)، از ناحیه‌ی قفسه‌ی سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت. به‌گفته‌ی مامورین پلیس، وضعیت رایلی آن‌چنان وخیم بوده که کمک‌های اولیه نتوانسته به او کمکی کند و وی در نهایت بر اثر شدت جراحت درگذشته است.

تحقیقات، جهت شناسایی عامل یا عاملین مرگ رایلی و پی بردن به انگیزه‌ی آن‌ها، از روز یک‌شنبه آغاز شده است. در این میان، خانواده‌ی مقتول صفحه‌ای را در وب‌سایت کمک‌های مردمی GoFundMe راه‌اندازی کرده‌اند تا بتوانند مراسم خاک‌سپاری آبرومندانه‌ای را برای رایلی برگزار کنند. تاکنون نزدیک به ۵۵ هزار دلار از سوی مخاطبان این صفحه جمع‌آوری شده است.

b5e466f5-22c1-42a6-82b2-fec02179cdae

خانواده‌ی رایلی مدتی است که از ایالت ماساچوست به خلیج سانفرانسیسکو نقل مکان کرده‌اند. رایلی در دوران دبیرستان به‌عنوان ستاره‌ی تیم بیسبال شناخته می‌شد و قصد داشت تا در کالج سن خواکین، واقع در استوکتون کالیفرنیا، هم به این رشته‌ی ورزشی ادامه دهد. مربی بیسبال وی پس از اطلاع پیدا کردن از درگذشتن او گفت که رایلی در زمان نادرست، در مکان نادرست بوده و درواقع همین بخت بد موجب مرگ او شده است.

 

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه