تعرفه رومینگ همراه اول در ۳۰ کشور مهم جهان کاهش یافت

0
160

به گزارش اداره ی کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه شنبه ۱۹ مرداد ماه، تعرفه ی مکالمه، پیامک و اینترنت همراه اولی ها در ۳۰ کشور مهم جهان کاهش یافت.
بر اساس این گزارش، قرارداد های تخفیفی رومینگ همراه اول که پیش از این با ۱۰ کشور منعقد شده بود، به ۳۰ کشور افزایش یافت. در این طرح که در ادامه ی طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارائه شده، مکالمات دریافتی، مکالمات داخلی و مکالمه با ایران و همچنین پیامک های ارسالی شامل تخفیف شده است. نرخ تعرفه های تخفیفی تا ۱۱ دی ماه (پایان سال جاری میلادی) معتبر است.

در این طرح، همراه اول با انعقاد قرارداد هایی، به مشترکین خود در ۳۰ کشور از جمله فرانسه، سوئیس، هلند، اتریش، مجارستان، چک، مالزی، کره ی جنوبی، ژاپن، عراق، کویت، یونان، مجارستان، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، سوئد، کانادا و… تخفیف های ویژه ی رومینگ بین الملل ارائه می دهد.

همچنین تعداد کشور های طرف قرارداد رومینگ اعتباری به ۳۱ کشور و تعداد کشور های طرف قرارداد دیتای رومینگ به ۲۹ کشور افزایش یافت.

گفتنی است، رومینگ بین الملل اپراتور اول از طریق ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور قابل استفاده است. همراه اولی ها می توانند جهت دریافت اطلاعات تعرفه ای رومینگ بین الملل، به پرتال این اپراتور مراجعه و یا نام کشور مورد نظر خود را به شماره ی ۸۰۷۰ پیامک کنند.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه