عرضه گلکسی اس ۸ با یک نسخه خمیده به بازار

0
158

به تازگی شنیده می شود که نسل هشتم پرچمداران کمپانی کره ای سامسونگ از سری اس،یعنی گلکسی اس ۸ هم در یک نسخه خمیده همانند گلکسی اس ۷ اج و گلکسی اس ۶ اج به بازار عرضه خواهد شد.اینطور که به نظر می رسد،صفحه نمایش خمیده باب میل کاربران بوده وسامسونگ هم قصد ادامه تولید گوشی های پرچمدارش با این ویژگی کاربردی و جالب دارد.در ادامه با تک ۲۴ همراه باشید.

مدیر بخش سامسونگ موبایل،دونگ جن کوه در این باره گفته است:

سامسونگ در نظر دارد صفحه نمایشگر‌هایی با لبه‌های خمیده در دو طرف را به عنوان مشخصه ای برای اسمارت فون های سری گلکسی اس در نظر بگیرد.

۱۲ مرداد بود سال جاری بود که سامسونگ از گلکسی نوت ۷ در یک نسخه با صفحه نمایشگر خمیده در دو طرف و بدون مدل صفحه نمایش تخت، رونمایی کرد.باید منتظر ماند و دید که بازخورد بازار و مردم دنیا به این گوشی چیست؟اگر مثبت باشد،بالطبع سامسونگ به تولید محصولات با نمایشگر خمیده ادامه خواهد داد و اگر منفی باشد،احتمال تغییر سیاست چشم بادامی ها در گلکسی اس ۸ وجود دارد.

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه