آپدیت اپلیکیشن پریسما با قابلیت برش تصویر و ترکیب افکت ها منتشر شد

0
193

در حالی که توسعه دهندگان مختلف در حال کپی کاری از اپلیکیشن نوآور «پریسما» و افزودن ویژگی های عجیب و غریب به آن هستند، سازنده اصلی به آپدیت برنامه خود مشغول است تا مشکلات آن را رفع کرده و قابلیت های تازه ای را به آن اضافه نماید.

در آخرین نسخه از محبوب ترین اپلیکیشن تبدیل تصاویر به آثار نقاشی هنرمندانه، کاربران می توانند عکس ها را کراپ کرده یا بچرخانند. همچنین امکان کنترل و ترکیب چندین افکت تصویری با یکدیگر نیز به این مجموعه اضافه شده.

prisma_update_fast_1

اما مهم ترین نکته در آخرین به روز رسانی این برنامه کاربردی، عملکرد سریع یا در واقع بسیار سریع آن است. زمانی که این ویژگی های جدید را تست می کنید، با پاسخ تقریباً آنی و وقفه بسیار جزئی برنامه مواجه می شوید که در مقایسه با نسخه قبلی، پیشرفت قابل توجهی به شمار می آید.

حال باید منتظر باشیم تا توسعه دهندگان پریسما به وعده خود عمل کرده و امکان سفارشی سازی فیلترها و ویرایش ویدئویی را نیز در برنامه بگنجانند، قابلیت هایی که در دو اَپ مشابه یعنی Alter و Artisto دیده می شود.

آخرین نسخه پریسما را میتوانید از بازار و یا مایکت رایگان دریافت کنید

myket    bazar

منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه