برای فیلترینگ تلگرام تحت فشار نیستیم

0
167
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تحت فشار بودن این کارگروه برای فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی خارجی از جمله تلگرام را نادرست خواند.
عبدالصمد خرم آبادی در حاشیه مراسم اعطای سومین جایزه حقوق بشر اسلامی درباره فیلترینگ تلگرام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ناگزیر هستیم برای تحقق شبکه اجتماعی داخلی یک روزی از شبکه های خارجی دل بکنیم.
وی ادامه داد: با پیگیری مسئولان ذی‌ربط موضوع تحقق شبکه‌های اجتماعی داخلی را دنبال می‌کنیم تا به منصه ظهور برسد به نحوی که بتواند جایگزین شبکه‌های خارجی شود.
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه افزود: هزینه‌های استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی در قالب هزینه آپلود بسیار بالا است و برای استفاده از این شبکه‌ها هزینه زیادی می‌شود بنابراین استفاده از شبکه‌های داخلی مناسب‌تر است.
خرم آبادی تصریح کرد: هیچ کس مخالف فعالیت مردم در شبکه‌های اجتماعی نیست و اینکه ما برای فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی خارجی از جمله تلگرام تحت فشار هستیم، صحیح نیست.
منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه