تصاویر دوقلو و حرفه ای برای خود بسازید

0
171

اپلیکیشن‌های عکاسی و ویرایش عکس یکی از محبوب‌ترین اپ‌های موجود در مارکت‌های اندرویدی است و پا گرفتن شبکه‌هایی همچون اینستاگرام نیز به لطف همین محبوبیت و علاقه‌ی کاربران به اشتراک عکس بوده است.

6a249785-2e11-45d9-8cfb-69319bc80ac5

Split Camera اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید تصاویر خلاقانه‌ای را به ثبت برسانید. احتمالا شما هم تاکنون عکس‌هایی شبیه به آنچه در اسکرین شات بالا می‌بینید را مشاهده کرده‌اید. این تصاویر پیش از این تنها به کمک نرم‌افزارهای کامپیوتری مانند فتوشاپ تهیه می‌شدند به این صورت که دو عکس جداگانه را وارد نرم‌افزار می‌کردند و با برش جداگانه‌ی هر عکس، اقدام به ساخت چنین تصاویری می‌کردند. اما با  اپلیکیشن Split Camera از این پس می‌توانید به راحت‌ترین شکل ممکن و تنها توسط یک گوشی موبایل اقدام به ساخت این تصاویر جالب و خلاقانه کنید که بنا بر ذوق و سلیقه‌ی شخصی می‌توان استفاده‌های جالبی از آن کرد. شیوه‌ی کارکرد این برنامه به این صورت است که یک دوربین داخلی در اختیار شما قرار خواهد داد که به جای نمایش تمام صفحه، تنها نیمی از تصویر را به نمایش خواهد گذاشت. شما باید با تنظیم موقعیت مکانی سوژه در بخش قابل مشاهده اقدام به ثبت عکس اول کنید. سپس بخش کناری فعال خواهد شد و نوبت به عکس دوم می‌رسد. بعد از عکس دوم و تنظیم مجدد و نهایی موقعیت مکانی هر عکس می‌توانید با ذخیره‌ی عکس، چنین تصاویر جذابی را در گوشی خود تهیه کنید.

البته لازم به ذکر است برای رسیدن به نتایج بی‌نقص و جذابی همچون تصویر بالا باید زمینه‌ی عکس نیز یکرنگ باشد تا با کنار هم قرار گرفتن دو عکس، محل چسبیدگی تصاویر مشخص نشود. Split Camera تنها با حجم ۵ مگابایت و به صورت رایگان منتشر شده و تاکنون موفق به کسب نزدیک به ۵ میلیون دانلود شده است. برای دانلود این برنامه که برای اجرا به نسخه‌ی ۴.۰.۳ یا بالاتر اندروید نیاز دارد می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

google play     myket

ندا احمدی
سلام ندا احمدی هستم متولد 69 در خبرگزاری همراه به عنوان یک نویسنده در کنار شما عزیزان هستم.

ارسال نظر و یا دیدگاه