ویجت و نمایش میزان باتری با اپلیکیشن Battery Widget Reborn

0
211

سال‌های زیادی نمی‌گذرد از روزهایی که گوشی‌های موبایل با یک بار شارژ حتی تا چندین روز قادر به سرویس‌دهی بودند. این روزها از ضعیف‌ترین گوشی‌های هوشمند تا پرچمداران چند میلیونی همگی با چالش بزرگ باتری و میزان دوام آن مواجه هستند به طوری که تقریبا تمام آن‌ها هرروز باید شارژ مجدد شوند‌. از همین رو آگاهی از میزان شارژ باقی مانده و اطلاعات جانبی دیگر در رابطه با باتری گوشی می‌تواند کاربردی و حتی ضروری به حساب آید. اپلیکیشن Battery Widget Reborn قادر است توسط ویجت‌های زیبا و قابل شخصی‌سازی این اطلاعات را به صفحه‌ی خانگی گوشی بیاورد.

 

e196e150-cff3-4908-abe3-98daa8042486

تمام گوشی‌های موبایل در بخش استاتوس‌بار دارای آیکون نمایش باتری هستند، با این حال دلایل زیادی می‌تواند وجود یک ویجت باتری جداگانه را توجیه کند. برای مثال اگر به نمایش بزرگ‌تر و دقیق‌تر میزان شارژ باقی‌مانده نیاز داشته باشید یا حتی اگر از کاربرانی باشید که با شخصی‌سازی اندروید استاتوس‌بار گوشی را مخفی کرده باشید طبیعتا وجود یک ویجت برای نمایش میزان شارژ باقی‌مانده ضروری خواهد شد. در این برنامه علاوه بر امکان استفاده از ویجت نمایش‌دهنده‌ی شازژ می‌توانید از اطلاعاتی همچون میزان زمان باقی‌مانده تا اتمام شارژ باتری و دمای آن با خبر شوید. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت از GooglePlay دریافت از بازار
منوچهر اکسنش
منوچهر اکسنش هستم فعالیت رسمی خودم را در بستر اینترنت از سال 85 آغاز کردم و سال 88 اولین وبسایتم را با آدرس تلویزیون دات آی آر به ثبت رساندم و حالا هم که در خدمت شما عزیزان هستم

ارسال نظر و یا دیدگاه