معرفی کیبورد کاربردی برای علاقه مندان به اموجی

0
183

کیبوردی که دسترسی شما را به ایموجی‌ها ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند.
ایموجی‌ها دنیای گسترده‌ای دارند. تا به حال ۷۲۲ ایموجی معرفی شده‌اند و در ذهن نگه‌داشتن همه آن‌ها عملا ناممکن است. Swifmoji همان کاری را می‌کند که کیبوردهای هوشمند درباره کلمات می‌کنند: اگر کیبوردها کلمات را حدس می‌زنند و قبل از کامل شدن به ما پیشنهاد می‌دهند، Swiftmoji به ما ایموجی پیشنهاد می‌دهد.

swift2swift1

 

با Swiftmoji سریع‌تر تایپ می‌کنید، سریع‌تر ایموجی‌ها را پیدا می‌کنید و به جای گشتن میان صدها ایموجی برای پیدا کردن ایموجی مورد نظرتان، باز میان چند پیشنهاد محدود و البته مناسب ایموجی مورد نظرتان را پیدا می‌کنید. نکته دیگر این‌که با Swiftmoji دیگر لازم نیست برای استفاده از ایموجی‌ها زبان کیبوردتان را عوض کنید، چون ایموجی‌ها همان‌جا و در حین نوشتن در دسترستان قرار می‌گیرند.

Swiftmoji استفاده از ایموجی‌ها را راحت‌تر می‌کند، در شرایطی که استفاده از ایموجی‌ها دیگر به جزء جداناپذیر تماس‌های متنی ما تبدیل شده‌اند، داشتن چنین اپلیکیشنی روی موبایل واجب به نظر می‌رسد!

appstore

google play

myket

باسلام. علی هستم.. یکی از همراهان کوچک شما در این وب سایت. افتخار این رو دارم که در خدمت شما دوستان و بزرگواران باشم. دوستان عزیز، لطفا دیگاه های خودتان را ارائه دهید تا در بهتر شدن مطالب سایت به ما کمک کنید. با تشکر

ارسال نظر و یا دیدگاه